Madhya Pradesh govt, BJP, Jyotiraditya Scindia, Lalji Tandon, Kamal Nath government, Congress, Shivraj Singh ChouhanChouhan گفت: رای اعتماد برگزار می شود باید تحت یک ناظر تعیین شده توسط فرماندار و باید videographed. (یعنی عکس)

Madhya Pradesh BJP روز شنبه با ارسال یک نامه به فرماندار Lalji Tandon خواستار یک طبقه تست توسط بخش آرا و صدای رای قبل از بودجه شروع جلسه در روز دوشنبه. کنگره به رهبری کمال نات دولت است که در آستانه بعد از ارشد رهبر Jyotiraditya Scindia شورش و پیوست بی جی پی و چندین دومی را حامی MLAs مناقصه خود استعفا.

صحبت با خبرنگاران پس از جلسه Tandon, رهبر ارشد بی جی پی Shivraj سینگ Chouhan گفت: “ما با ارسال یک نامه به فرماندار. بیست و دو MLAs استعفا کرده اند. آنها تایید کرده اند خود استعفا با صدور ویدئوها. در حال حاضر کمال نات دولت در اقلیت و نه قانون اساسی حق ادامه خواهد داد.”

اخبار مرتبط

“ما گفت: هیچ معنی به فرماندار آدرس معنی ندارد از بودجه جلسه. بنابراین قبل از بودجه جلسه دارد و باید یک طبقه, آزمون,” او گفت:. Chouhan گفت: رای اعتماد برگزار می شود باید تحت یک ناظر تعیین شده توسط فرماندار و باید videographed.

“بی جی پی نیز خواستار آن است که اعتماد رای باید انجام شود از طریق تقسیم آرا و فشار دادن دکمه ها و نه توسط رای صدای” او گفت:. Chouhan گفت: رای اعتماد باید انجام شود در روز یکشنبه یک روز سر از بودجه جلسه. Chouhan ادعا کرد دولت بود کشنده pressurising و تهدید قوم و خویش از این MLAs و موارد ثبت شده در برابر قانونگذاران.

“رهبر ما (Jyotiraditya) Scindia جی مورد حمله قرار گرفت در روز جمعه. MLAs (که استعفا) را خواستار امنیت مرکزی و نیروهای نمی خواهید به بازگشت (از بنگلور) بدون آن,” او گفت. اخذ تاییدیه هیئت شامل رهبر مخالفان Gopal Bhargava سابق اتحادیه وزیران Narottam میشرا Bhupendra سینگ و Rampal سینگ.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی