Madhya Pradesh: کنگره spooked در نیمه شب به 8 MLAs از کمال نات دولت زمین در پوش Gurgaon, هتل, BJP دست ادعایی

بالا رهبران کنگره از جمله Jitu Patwari و Jaivardhan سینگ وارد هتل به “نجات” این MLAs.

کنگره دولت در Madhya Pradesh, رهبری وزیر کمال نات فرود در بحران در ساعات اندکی از روز شنبه هنگامی که یک گروه از آن قانون گذاران پناه در یک هتل لوکس در Gurgaon در نزدیکی دهلی نو است. حزب کنگره ادعا کرده است این را به عنوان یک تلاش Bharatiya Janata Party بود که آواره از قدرت پس از 15 سال حکومت در این کشور به سرنگونی کمال نات دولت است.

بالا رهبران کنگره از جمله Jitu Patwari و Jaivardhan سینگ وارد هتل به “نجات” این MLAs که کنگره ادعا کرد که تا به حال برگزار شده است وجود دارد با بی جی پی در برابر خود می خواهید. به عنوان بسیاری از 11 MLAs معتقد بودند به تسلیم در هتل. کنگره ادعا می کند که تنها چهار هنوز هم باقی می ماند در داخل هتل.

اخبار مرتبط

“افرادی که با ما تماس تاسیس شد آماده بودند تا به ما برسد. ما قادر به در تماس گرفتن با Bisahulal سینگ و Ramabai. Ramabai آمد حتی زمانی که BJP سعی در متوقف کردن او,” ارشد کنگره رهبر Digvijaya سینگ گفت: خبرگزاری ANI اوایل امروز. آژانس تا به حال توییتی یک ویدیو که نشان داد به حالت تعلیق BSP MLA Ramabai بیرون آمدن از ITC هتل در Gurgaon Manesar همراه با دو کنگره وزیران.

وزارت امور خارجه وزیر Tarun Bhanot گفت: حداقل دو رسانه سازمان که حداقل هشت MLAs بودند با زور و اجبار برگزار شد BJP در یک هتل لوکس در Gurugram با کمک هاریانا ، او گفته است که کنگره وزرای نشده بودند اجازه ملاقات هشت MLAs که شامل 4 از کنگره 2 از Bahujan Samaj حزب (BSP) یکی از Samajwadi حزب (SP) و مستقل.

وزیر امور خارجه Jaivardhan سینگ که در حال حاضر در هتل ادعا کرد که رهبران کنگره تا به حال شده است قادر به دریافت شش تن از قانون گذاران خود را خارج از هتل و حزب بود در تماس با بقیه.

تحولات آمد تنها چند ساعت پس از وزیر کمال نات ادعا کرد که دولت او پایدار بود با وجود تلاش های بی جی پی به بی ثباتی آن است. “MLAs هستند به من گفتن خود را که BJP است آنها را ارائه پول به تغییر وفاداری. اما هیچ کس در حال رفتن. دولت ما کاملا پایدار و همه ما MLAs هستند با ما,” او گفت.

Digvijaya سینگ از سوی دیگر ادعا کرد که کنگره MLAs بودند ارائه شده 25-30 تومان کرور روپیه برای پیوستن به BJP. او ادعا مستقیم نقش سابق سانتی متر Shivraj سینگ Chouhan و BJP رهبر Narottam Mishra.

این کنگره که با تشکیل دولت در دولت پس از 15 سال وقفه یک نازک اکثریت در 231-عضو Madhya Pradesh مجمع. در حالی که کنگره دارای 114 MLAs این BJP 107 دو صندلی با BSP یکی با Samajwadi در حالی که حزب وجود دارد چهار مستقل MLAs در مجلس است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>