در مجموع 106 MLAs از BJP رسیده اقامت فرماندار Lalji Tandon روز دوشنبه ظهر خواستار فوری طبقه آزمون پس از, Madhya Pradesh مجلس موکول شد تا ماه مارس 26.

رهبر ارشد بی جی پی Shivraj سینگ Chouhan گفت: BJP دارای اکثریت در خانه.

بی جی پی 107 MLAs در مجلس است.

سابق-MP سانتی متر Shivraj سینگ Chouhan حرکت SC به دنبال کف آزمون در مجمع

دیوان عالی کشور روز دوشنبه توافق کردند که برای شنیدن در 17 مارس تقاضای سابق, Madhya Pradesh رئیس جمهوری و رهبر ارشد بی جی پی Shivraj سینگ Chouhan به دنبال یک جهت به کمال نات رهبری کنگره دولت به انجام تست طبقه در مجلس برای اثبات آن اکثریت به عنوان کارگردان فرماندار ایالت.

تقاضای مذکور قبل از ذکر افسر apex دادگاه به صورت فوری جلسه گفت: سخنران این وزیر و مدیر دبیر مجمع بود به کارگردانی “نگه داشتن کف آزمون در Madhya Pradesh قانونی مجمع در عرض 12 ساعت از عبور از این منظور توسط این دادگاه و به جهت…صادر شده توسط فرماندار”.

پرونده را از طریق وکیل Saurabh Mishra, این درخواست گفت: .

“آن ارائه شده است که در حساب از عدم اعتماد به نفس و استعفای 22 MLAs کنگره حزب که در خارج از استعفای شش MLAs داشتن شده است در حال حاضر پذیرفته شده توسط رئیس دولت به رهبری وزیر کمال نات شده است کاهش می یابد به اقلیت. این هیچ اخلاقی و حقوقی دموکراتیک یا حقوق اساسی برای ماندن در قدرت حتی برای یک روز.

“همه تلاش های ممکن در حال ساخته شده توسط وزیر به تبدیل خود دولت اقلیت به اکثریت تمام تهدیدات احتمالی allurements به اعضای Madhya Pradesh Vidhan Sabha. اسب تجاری است که در اوج آن است. بنابراین ضروری است که طبقه تست انجام شده است در مارس 16 خود را به عنوان در حال حاضر به کارگردانی فرماندار به طوری که آن را می شود کاملا روشن است که آیا رئیس جمهوری در ادامه به لذت بردن از اعتماد اکثریت Madhya Pradesh Vidhan Sabha”.

آن گفت: هر گونه تاخیر در کف تست را بیشتر تشویق “اسب معاملات” خواهد بود و در مطلق تخلف از دستورات صادر شده توسط فرماندار قانون گذاشته توسط این دادگاه و روح و اساسی در ساختار قانون اساسی هند است.

علاوه بر Chouhan نه دیگر BJP MLAs از جمله Gopal Bhargava و Narottam میشرا چهار دادخواهان در مورد که در آن دولت مجلس سخنران Nath ساخته شده حزب به عنوان پاسخ دهندگان.

شنبه شب فرماندار Lalji Tandon نوشت: به Nath درخواست او را به دنبال رای اعتماد در مجلس به زودی پس از فرماندار آدرس در روز دوشنبه گفت دولت وی در اقلیت است.

فرماندار همچنین کارگردانی که رای اعتماد برگزار می شود توسط بخش آرا و روند ثبت شود در تصویری توسط Vidhan Sabha از طریق افراد مستقل.

“بالا کار باید تکمیل شود تحت هیچ شرایطی در مارس 16, 2020 و باید آن را موکول به تعویق افتاده و یا به حالت تعلیق” او تا به حال گفت: در این نامه است.

پیش از آن در روز, Madhya Pradesh سخنران مجمع موکول شد تا ماه مارس 26 بعد از آدرس فرماندار Lalji Tondon بدون در نظر گرفتن طبقه تست.

پس از سخنران قبول استعفای شش کنگره MLAs در شنبه حزب در حال حاضر دارای 108 قانون گذاران.

این شامل 16 شورشی قانون گذاران که خود نیز قرار داده و در مقالات خود را اما خود استعفا هنوز مورد قبول است.

بی جی پی 107 کرسی در خانه که در حال حاضر موثر قدرت 222 با اکثر خوانده شده را علامت بودن 112.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im