Madhya Pradesh وزیر Shivraj سینگ Chouhan. (عکس)

این Madhya Pradesh دولت تصمیم گرفته است به طور کامل مهر و موم بوپال ایندور و اوجائین با در نظر گرفتن افزایش coronavirus موارد در سه شهرستانها. وزیر Shivraj سینگ Chouhan گفت که آن را ضروری است به مهر این شهرستانها برای جلوگیری از این وضعیت از بدتر شدن بیشتر است. دولت نیز به استناد قانون مدیریت خدمات ضروری (اسماعیل) با اثر فوری برای اطمینان از صاف و عرضه اقلام ضروری.

“ایندور بوپال و اوجائین به طور کامل مهر و موم شده به عنوان وجود دارد بیشتر coronavirus موارد در این شهرستانها. منطقه مدیر برای اطمینان از تامین کالاهای ضروری در این مناطق” Chouhan گفت: در حالی که اعلام این تصمیم است. “هیچ کس نمی خواهد اجازه رفتن در داخل و خارج از این مناطق” رئیس جمهوری دستور داده است.

اخبار مرتبط

او همچنین گفت که خدمات در تمام ادارات دولتی و منابع خود را باید مورد استفاده در coronavirus مربوط به کار. در مناطق دیگر بیش از حد مناطق آسیب دیده خواهد شد به طور کامل مهر و موم شده او گفت:. رئیس وزیر تصمیم را پس از بررسی اوضاع با مقامات ارشد دولت.

با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان Indore گزارش کرده 173 موارد مثبت coronavirus حداکثر در دولت است. بوپال به 96 فعال COVID-19 موارد در حالی که 13 نفر از بيماران تحت درمان در اوجائین. Khargone و Morena نیز گزارش 12 مورد هر یک. دولت گزارش کرده است بیش از 10 COVID-19 مرگ و میر مرتبط است.

این تصمیم در Madhya Pradesh شرح زیر است مشابه دستورات صادر شده توسط دولت در اوتار پرادش و دهلی نو است. در حالی که نقاط در 15 منطقه مهر و موم شد توسط یوگی Adityanath دولت دهلی نو همچنین شناسایی بدترین مناطق آسیب دیده و دستور کامل مستند محرومیت جنبش برای همه به جز سلامت و بهداشت کارگران است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

نرم افزار گرامرلی