Madhya Pradesh: 34 پلیس تست مثبت برای coronavirus

سی و چهار پرسنل پلیس از جمله برخی از افسران تست شده اند coronavirus مثبت در بوپال تا کنون یک مقام ارشد گفت: در روز پنج شنبه.

رسمی ادعا کرد که طبق یافته های اولیه عفونت در این شهر نیروی انتظامی باعث شد که پرسنل رفت و در جستجو از کسانی که به دولت بازگشت سرمایه پس از حضور در Tablighi Jamaat جماعت در دهلی Nizamuddin ماه گذشته برگزار شد.

“با یک پلیس در اینترنتی ما همراه تست coronavirus مثبت این صبح 34 از پرسنل ما از جمله افسران آلوده شده اند تا کنون” بوپال اضافی مدیر کل پلیس Upendra جین گفت PTI.

علاوه بر آنها حدود 30 از اعضای خانواده خود نیز قرارداد عفونت او اضافه شده است.

به منظور جلوگیری از گسترش ویروس و برای نگه داشتن اعضای خانواده خود را امن در اطراف 2,100 پرسنل پلیس در این شهرستان در حال رفتن خانه پس از ساعت وظیفه خود را. “آنها قرار داده شده است تا در هتل ها و ارائه PPE کیت sanitisers و مواد غذایی,” او اضافه شده است.

منبع عفونت

“پس از تجزیه و تحلیل ما آمد به می دانم که این ویروس در بر داشت راه خود را به نیروی پلیس زمانی که پرسنل ما بیرون رفت و به جستجو برای افرادی که آمده بودند به بوپال پس از حضور در جماعت Tablighi Jamaat در دهلی نو در ماه گذشته” جین گفت.

“طبق نتايج وجود دارد هیچ منبع دیگر در ابتدا به جز Nizamuddin شرکت کنندگان از آنها می تواند قرارداد عفونت. پلیس رفت و به مساجد تحت جهنگیربد و Ashbagh ایستگاه های پلیس در اواخر ماه گذشته به دنبال کنندگان” او گفت:.

در حال حاضر 30-35 اعضای جماعت از جمله خارجی ها که از دهلی نو تا به حال مورد آزمایش قرار coronavirus مثبت جین گفت.

او اما گفت که تمام نیروهای پلیس بودند آلوده نیست با توجه به Nizamuddin شرکت کنندگان. “یکی از آنها قرارداد عفونت او به عنوان بخشی از یک تیم پزشکی در بازدید از خانه برای بررسی این ویروس گسترش یافته است. چند دیگران رو آلوده در مناطق مهار و در طول این وظیفه به طور کلی اما این ویروس رخنه کرد به نیروی پلیس از طریق Nizamuddin کنندگان,” او گفت:.

“هیچ پلیس و یا عضو خانواده خود را تحت تاثیر این ویروس تا به حال سابقه سفر به خارج از کشور” جین گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de