Madhya Pradesh: 20 وزرا استعفا به عنوان رئیس Minsiter کمال نات تلاش می کند برای نجات دولت پس از شورش

کنگره دولت در Madhya Pradesh سقوط به یک بحران در روز دوشنبه به عنوان یک sulking Jyotiraditya Scindia همراه با 17 MLAs عملا شورش باعث وزیر کمال نات به تماس اواخر شب در جلسه هیئت دولت که در آن حدود 20 وزرا استعفا داد reposing ایمان و رهبری است.

Nath ادعا که BJP شد اتخاذ غیر اخلاقی راه برای “بی ثبات کردن دولت” و قول داد که نه اجازه دهید آن اتفاق می افتد.

پس از تحولات چشمگیر, Madhya Pradesh, جنگل, وزیر Umang Singhar گفت: “ما استعفا داد. در حال حاضر آن است تا به رئیس جمهوری را به یک تماس.” از 28 وزرای 20 نفر حاضر در جلسه هیئت دولت علاوه بر وزیر.

وزیر گفت: آنها درخواست وزیر برای بازسازی کابینه در آشکار حرکت به سرکوب مخالفان در حزب انطباق برخی از شورشی MLAs در شورای وزیران.

Nath که تا به حال ملاقات رئیس حزب سونیا گاندی پیش از آن در روز بود, برش های کوتاه خود را در دهلی نو دیدار و با عجله به بوپال که در آن او به نام فوری جلسه هیئت دولت در حدود 10 ساعت پس از یک جناح به رهبری یکی از رهبران ارشد Jyotiraditya Scindia که همراه با حداقل 17 قانونگذاران رفت الانبیا جرقه شدید گمانه زنی ها در مورد سرنوشت خود دولت است.

بسیاری از این قانونگذاران از جمله وزرای پرواز کرده بود به بنگلور صبح روز دوشنبه.

Scindia اما نگهداری کارت های خود را نزدیک به قفسه سینه خود را و وجود دارد هیچ کلمه ای از او را در این تحولات است.

بی جی پی در ضمن به نام دیدار از آن MLAs روز سه شنبه که در آن منابع گفت: Shivraj سینگ Chouhan ممکن است انتخاب به عنوان رهبر مقننه ،

مشکل شده است و دم در کنگره پیش از Rajya سبها انتخابات به عنوان آن را تا به حال در هفته گذشته متهم به بی جی پی از تلاش برای سرنگونی دولت خود را پس از 10 MLAs از حزب حاکم و کسانی که از متحدان آن سفر به هاریانا هر چند بی جی پی انکار کرده بود به اتهام.

از آنها هشت به عقب آمده بود و بسیاری از آنها می خواستم وزرا اسکله با توجه به منابع. اما دو کنگره MLAs اند هنوز رتبهدهی نشده است بازگشت.

Scindia و Nath کاهش یافته است بیش از پست وزارت امور خارجه کنگره رئیس جمهور که در حال حاضر برگزار می شود توسط وزیر.

این وزرا که گوشی های تلفن همراه شد و خاموش شد وزیر بهداشت Tulsi Silavat کار وزیر ماهندرا سینگ Sisodia حمل و نقل وزیر Govind Singh Rajput, زنان و فرزند وزیر توسعه Imarti Devi, مواد غذایی و عمران لوازم وزیر Pradyumna سینگ تومار و مدرسه وزیر آموزش و پرورش Dr Prabhura Choudhary.

منابع گفت: چندین قانون از جمله چند وزرای وارد در بنگلور با چارتر پرواز و اقامت در مکانی نامعلوم.

“این یک مبارزه برای بقای Scindia در حال حاضر. آن است که انجام و یا می میرند نبرد برای Scindia و گروه خود را که در کنار” یک منبع نزدیک به قلمه سابق گوالیور پادشاهی گفت.

پیش از آن در روز یک بخش از کنگره رهبران عمدتا از کمال نات اردوگاه خواستار آن شدند که پریانکا گاندی Vadra نامزد از دولت برای آینده Rajya سبها سنجی دیده می شود توسط بسیاری به عنوان یک تلاش برای خنثی کردن Scindia شانس برای رسیدن به بالا ،

Nath که سمت چپ برای دهلی نو در یکشنبه شب قرار بود برای بازگشت به بوپال در مارس 12 بعد از جشن هولی اما پس از جلسه سونیا گاندی در سرمایه های ملی و رفت و به اجتماع افراد یک تیم با Digvijay سینگ و دیگر رهبران ارشد در محل اقامت خود را قبل از تماس با کابینه جلسه.

پس از ملاقات با گاندی Nath گفت: هر گونه تصمیم گیری در این حزب نامزد برای Rajya سبها انتخابات خواهد بود به اتفاق آرا گرفته شده.

“همه مسائل مورد بحث قرار گرفت با کنگره و رئیس جمهور و همه چیز حل خواهد شد و به اتفاق آرا” او به خبرنگاران در دهلی نو.

این Madhya Pradesh وزیر, اما, skirted موضوع که آیا Scindia می تواند نامزد Rajya سبها صندلی از دولت است.

حتی به عنوان دولت به نظر می رسد در یک, چسبنده, حلقه, روابط عمومی وزیر PC Sharma ادعا کرد “از آن گذشته در آن دوره پنج ساله وجود دارد و بحران سیاسی است.”

“فقط در حال حاضر ما بیش از ما به استعفای رئیس جمهوری در جلسه هیئت دولت یکی دیگر وزیر Sajjan سینگ ورما به خبرنگاران گفت:, و اضافه کرد که آن را برای بیان همبستگی خود را با Nath.

زودتر Nath گفت: در جلسه هیئت دولت “من نمی خواهد اجازه می دهد (هر کسی) به بی ثبات کردن دولت من با کمک مافیا.”

“من اختصاص داده شده تمام زندگی من به خدمت به مردم اما BJP است زیاده روی در غیر اخلاقی راه هایی برای بی ثبات کردن دولت. بزرگترین قدرت ایمان مردم و عشق خود باران بر من. من نمی خواهد اجازه می دهد هر یک به بی ثبات کردن دولت منتخب مردم” او گفت:.

در حالی که در بندى سر خود پرورش داده شده و دوباره در کنگره BJP بیش از حد بود و داشتن برخی از لحظات اضطراب ناشی از یک زن و شوهر از MLAs.

این Rajya سبها نظر کنگره جانباز Digvijay سینگ و BJP رهبران Prabhat Jha و Satyanarayan Jatiya به پایان خواهد رسید و در 9 آوریل.

در حالی که کنگره بود که رای به قدرت در MP پس از 15 سال در سال 2018 دارای 114 MLAs مخالفان BJP 107 قانون گذاران.

چهار مستقل MLAs دو قانونگذاران از Bahujan Samaj حزب و یک قانونگذار از Samajwadi حزب در حال حمایت از این کنگره به رهبری دولت.

به هر حسابی در 230-عضو Madhya Pradesh مجمع دو طرف مطمئن شوید که برای برنده شدن یک Rajya سبها صندلی اما یک کشمکش است به احتمال زیاد برای سومین صندلی.

دو مجلس, صندلی های خالی بعد از وفات کنگره و بی جی پی قانونگذار.

BJP MLA Narayan Tripathi تا به حال آباد Nath محل اقامت در هفته گذشته بود و همراه با دیگر قانونگذار Sharad Kol از دست رفته زعفران را در 3 مارس.

Tripathi و Kol رفته بود در برابر حزب و رای به نفع یک کنگره-حمایت از لایحه در دولت و مجلس در ماه ژوئیه سال گذشته است.

بی جی پی به نام دیدار از آن 107 MLAs روز سه شنبه پیش از مارس 16, بودجه, جلسه دولت و مجلس و Rajya سبها نظر سنجی برای سه کرسی برنامه ریزی شده در مارس 26.

منابع در دهلی نو گفت, سابق, Madhya Pradesh وزیر Shivraj سینگ Chouhan ممکن است انتخاب به عنوان رهبر بی جی پی مقننه در جلسه روز سه شنبه.

Chouhan آنها اضافه شده است در جریان بالا, پارتی, برنج, از جمله خود رئیس جمهور J P Nadda در مورد تحولات در دولت است.

حزب فرستاده بود یک لیست از 20 تا 22 نام از جمله ملی دبیران به طور کلی رم م. و کایلاش dalton ellis به آن مرکزی نظرسنجی پنل به انتخاب دو نامزد برای RS نظر سنجی.

اعضای یک دولت قانونی مجمع رای در Rajya سبها انتخابات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im