دانشمندان کشف کرده اند که سلول های آن از ریه ها و تهاجمات هستند که اهداف برای رمان coronavirus عفونت یافته است که ممکن است کمک در توسعه نامزدها رمان دارو برای درمان COVID-19.

مطالعه منتشر شده در مجله EMBO نشان داد که گیرنده برای این ویروس به وفور بیان شده در سلول های جد از دستگاه تنفسی است که مانند مو بینی برای رفت و برگشت مخاط ها و باکتری ها را از ریه ها.

محققان از جمله کسانی که از برلین موسسه بهداشت و درمان (به) در آلمان مورد تجزیه و تحلیل نمونه های از دوازده بیماران مبتلا به سرطان ریه به دست آمده از هایدلبرگ ریه Biobank در آلمان است.

آنها همچنین به مطالعه سلول ها را از هوایی سالم میباشد که تا به حال جمع آوری شده است در حداقل تهاجم شیوه ای در طول یک برونکوسکوپی معاینه انجام شده برای رد کردن سرطان ریه است.

“من متقاعد شده بود که اطلاعات ما جمع آوری شده از این غیر coronavirus بیماران آلوده خواهد ارائه اطلاعات مهم برای درک عفونت ویروسی” گفت: مطالعه همکاری نویسنده رولاند Eils از BIH.

“ما می خواستم برای پیدا کردن که سلول های خاص coronavirus حملات” توضیح مسیحی کنراد که همچنین با این نسخهها کار در BIH.

دانشمندان گفت: ویروس ” سنبله پروتئین متصل به یک ACE2 گیرنده در سطح سلول.

علاوه بر این, آنها گفت این ویروس نیاز به یک یا چند شرکت و عوامل آن را قادر به نفوذ به سلول.

با استفاده از تک سلولی توالی فناوری محققان توالی ژنوم 60,000 سلول.

“ما پس از تجزیه و تحلیل در مجموع نزدیک به 60 ، 000 سلول برای تعیین اینکه آیا آنها فعال ژن گيرنده و پتانسیل همکاری عوامل در نتیجه در اصل اجازه می دهد آنها را آلوده به ویروس coronavirus” گفت: Soeren Lukassen یکی از مولفان مطالعه است.

“ما تنها ژن متن برای ACE2 و برای کوفاکتور TMPRSS2 در تعداد بسیار کمی از سلول و تنها در اعداد” Lukassen گفت.

این دانشمندان کشف کردند که برخی از سلولهای epc در تهاجمات عمدتا مسئول برای تولید coronavirus گیرنده.

این سلول های جد آنها گفت: به طور معمول توسعه به دستگاه تنفسی سلول های پوشیده شده با موهای بینی مانند به نام مژه ها که رفت و برگشت مخاط ها و باکتری ها را از ریه ها.

“مسلح با علم به این که سلول ها حمله کردند ما در حال حاضر می تواند به توسعه درمان های هدفمند” توضیح co-نویسنده مایکل Kreuter از قفسه سینه درمانگاه در بیمارستان دانشگاه هایدلبرگ در آلمان است.

با توجه به مطالعه ACE2 تراکم گیرنده در سلول با افزايش سن و به طور کلی بالاتر در مردان بيشتر از زنان است.

“این تنها یک روند اما آن را می تواند توضیح دهد که چرا SARS-CoV-2 اتحاد آلوده مردان بیشتر از زنان” Eils گفت.

دانشمندان گفته نمونه با اندازه بیش از حد کوچک را قطعی بیانیه اضافه کرد که مطالعه نیاز به تکرار در بزرگتر بیمار بود.

“این نتایج ما نشان می دهد که این ویروس در عمل بسیار انتخابی به شیوه ای که به آن وابسته است در برخی از سلول های انسانی به منظور گسترش و تکثیر,” Eils توضیح داد.

“بهتر است ما درک تعامل بین ویروس و میزبان خود را بهتر از ما قادر خواهد بود به توسعه موثر counterstrategies,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی