لوفت هانزا می گوید به توقف استخدام در کاهش هزینه ها بیش از coronavirus

Lufthansa, coronavirusلوفت هانزا سهام بودند نشان از دست دادن سه درصد در 0845 به وقت تهران در فرانکفورت بورس اوراق بهادار در حالی که به طور کلی شاخص DAX از رنگ آبی تراشه سهام پایین بود 1.6 درصد است.

آلمانی هواپیمایی لوفت هانزا روز چهارشنبه گفت: این امر توقف استخدام های جدید و استفاده از مرخصی بدون حقوق و اضافی در کوتاه زمان کار برای کاهش هزینه ها به کمک کوسن تاثیر اقتصادی رمان coronavirus.

“برای مقابله با تاثیر اقتصادی coronavirus از مرحله اولیه” که همچنین صاحب حامل اتریش و سوئیس در بیانیه ای گفت که “همه استخدام های جدید… خواهد بود مجددا به حالت تعلیق یا تعویق افتاده”.

اخبار مرتبط

کارکنان ارائه می گردد مرخصی بدون حقوق و بیشتر پاره وقت کار می کنند و گروهی نیز به دنبال کاهش هزینه های اداری آن را گفت.

لوفت هانزا سهام بودند نشان از دست دادن سه درصد در 0845 به وقت تهران در فرانکفورت بورس اوراق بهادار در حالی که به طور کلی شاخص DAX از رنگ آبی تراشه سهام پایین بود 1.6 درصد است.

سهام سقوط حدود 13 درصد این هفته به تنهایی.

“این است که هنوز رتبهدهی نشده است امکان برآورد انتظار می رود تاثیر… بر درآمد” گروه گفت:, و اضافه کرد که این امر با ارائه جزئیات بیشتر در آن سالانه نتایج کنفرانس مطبوعاتی در روز 19 مارس ،

فرانکفورت-بر اساس گروه گفت: 13 از آن هواپیما بودند مبتنی پس از آن لغو تمام پروازها به مقصد و از سرزمین اصلی چین با آن گل سرسبد شرکت هواپیمایی و همچنین اتریش و سوئیس تا مارس 28.

لوفت هانزا نیز کاهش ارتباط با هنگ کنگ در مواجهه با کاهش تقاضا “و اضافی فرکانس تنظیم و از فرانکفورت مونیخ و زوریخ در حال برنامه ریزی است ، (AFP)

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>