گاز مایع (LPG یا گاز) سیلندر تحویل پرسنل در حال رفتن مایل اضافی برای نگه داشتن آشپزخانه در حال اجرا در سراسر کشور است. این مردان هستند این سربازان که اطمینان آستان تحویل سیلندر گاز مایع به هند وارد نیمه دوم از آن 40 روز مستند.

“وجود دارد یک جهش در تقاضا و بنابراین ما تقریبا دو برابر این تعداد سفر در یک روز پس از این مستند اعلام شد,” Pradeep Kumar, گاز مایع تحویل مرد در یک Indane گاز آژانس در Noida گفت BusinessLine.

“در حال حاضر اگر چه این تقاضا به طور قابل ملاحظه ای کاسته در منطقه است. ما نگه داشتن سیلندر در جامعه گیتس یا سنگر امتیاز اجتماعی را حفظ فاصله,” او اضافه شده است.

وجود دارد برخی از نگرانی های اولیه در مورد تاخیر تحویل. برای تنظیم تقاضای نفت شرکت های بازاریابی (OMCs) منع مصرف کنندگان از رزرو برای پر کردن مجدد ظرف 15 روز از خرید های قبلی. تقاضا در حال حاضر کاسته از مراکز شهری.

فعلی تمرکز OMCs است که به ارائه رایگان سیلندر ارائه شده به Ujjwala مصرف کنندگان تحت Pradhan Mantri Garib Kalyan Yojana.

OMCs افزایش عملیات

“در حالی که اولیه تقاضا برای پر کردن مجدد از Ujjwala مصرف کنندگان بود و نه با سه رایگان پر کردن مجدد ارائه شده در حال حاضر تقاضا ممکن است بالا برود. برای دیدار با این توزیع کنندگان در حال افزایش نیروی انسانی و تحویل زیرساخت گفت: Pawan Kumar منطقه ای LPG مدیر – North, بهارات نفت شرکت با مسئولیت محدود (BPCL).

“اولین اولویت برای ما این است که به اطمینان حاصل شود که پرسنل تحویل نمی شود ناقل این بیماری است. ما در حال ارائه آنها را با ایمنی کیت که شامل ماسک sanitisers و دستکش. سیلندر هستند sanitised در کارخانه بسته بندی مایعات جایگزین خود را. در توزیع پایان این سیلندر در حال درمان با محلول هیپوکلریت سدیم” کومار گفت.

BPCL حدود 78 لاخ Ujjwala مصرف کنندگان است.

“بسته بندی مایعات جایگزین گیاهان است که در حال اجرا در دو شیفت در حال حاضر عامل دور ساعت برای دیدار با تقاضا برای 78 لاخ اضافی LPG سیلندر پر کردن مجدد. تحویل کارکنان آموزش داده شده است برای حفظ اجتماعی فاصله. پرسنل در بسته بندی مایعات جایگزین گیاهان تحت حرارتی اسکن قبل از آنها وارد محوطه. آنها سپس sanitised و لباس پوشیدن و در دیگ بخار مناسب” کومار گفت.

تماس برای شفافیت در پرداخت

کل LPG تحویل زیرساخت های این کشور است که در ابتدا به دیدار با این جهش در تقاضا برای پخت و پز گاز. اما LPG تحویل مردان می گویند که آنها نیاز به وضوح بیشتر در مورد چگونه آنها می توانید برای خود تلاش اضافی. اکثر پرسنل تحویل BusinessLine صحبت نمی دانید که چگونه حقوق خود را در حال محاسبه شده است.

“هزینه هر سیلندر به مصرف کننده دارای یک توزیع کننده حاشیه ₹61. این شامل تحویل اتهامات که در اطراف ₹28 در هر سیلندر. این حق از توزیع کنندگان به اطمینان حاصل شود که تحویل پسران بدهند. مقامات شرکت نیز به طور معمول انجام چک کنید که تحویل پرسنل پرداخت می شود مناسب” کومار گفت.

OMC در انتخابات گفت: LPG تحویل مردان در رول از توزیع کنندگان اکثر آنها پرداخت یک مبلغ یکجا مقدار و نه بر اساس تعداد سیلندر تحویل داده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im