رای گیری برای دهلی مجمع آغاز شده و در پایین سرعت دادن لحظات وحشت در هر دو حکم AAP و مخالف بی جی پی اردوگاه. توسط شب رای گیری را برداشت و در 5.40 بعد از آن در مورد 54.22 درصد است. در 2015, دهلی نو, ثبت نام 67.12 درصد مراکز رای دهی و در سال 2013 مجمع انتخابات این بود 65.63 درصد است. در سال 2019 به طور کلی, انتخابات, رای گیری در صد بود 60.6 درصد است. در سال 2014 آن را 65.1 درصد است.

وزیر Arvind Kejriwal, پس از رای خود به خبرنگاران گفت که او مطمئن است از حفظ قدرت است. “رای دادند و همراه با خانواده من از جمله اول من در زمان رای دهندگان ، مصرانه از همه رای دهندگان جوان به بیرون بیایند و رای بدهند. مشارکت خود را تقویت دموکراسی” Kejriwal توییتی. پیش از او به دادگاه تجدید نظر به زنان رای دهندگان به رای بروند. “باید به رای دادن. درخواست تجدید نظر ویژه ای به همه زنان است. به عنوان شما را به مراقبت از خانواده خود را وجود دارد یکی دیگر از مسئولیت خود شانه است که از کشور و همچنین دهلی نو است. همه زنان باید رای و همچنین مردان خانواده خود را برای آن. شما همچنین باید بحث با مردانی که آنها باید برای” رای Kejriwal گفت.

در معاون وزیر Manish Sisodia را مربوط به حوزه های Patpatganj این BJP دادن یک مبارزه دشوار است. کاهش مشارکت در انتخابات است اشتباه AAP داوطلبان. یک داوطلب که در وظیفه گفت: رای دهندگان از کاهش درآمد پس زمینه شد رفتن به BJP کادر برای جمع آوری رای خود را در ورقه. “آب و هوای دلپذیر آورده اند باید بیشتر رای دهندگان به نظرسنجی غرفه. اما این اتفاق افتاده است” او گفت:. او گفت: در غرفه خود فقط 40 درصد مردم در انتخابات اتفاق افتاده تا 4 بعد از ظهر است و این باعث نگرانی است. Sisodia به خبرنگاران گفت که مردم باید برای رای دادن خوب آموزش و پرورش فرزندان خود را.

دهلی نو بیش از 1.47 کرور رای دهندگان. 672 نامزدهای رقابت انتخابات در 70 مونتاژ حوزه.

اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه که رهبری این حزب در مبارزات انتخاباتی خواست رای دهندگان به “رایگان” دهلی نو از “دروغ و رای بانک سیاست”. “با دادن دهلی هوای پاک, پاک, آب آشامیدنی و هر فقیر, خانه, تنها بهترین پایتخت جهان می توانید آن را به یک دولت با دور اندیش تفکر و قوی نیت. من درخواست تجدید نظر به مردم دهلی نو برای رای دادن به دهلی نو از دروغ و بانک رای سیاست” شاه گفت در توییتر.

BJP جمهور JP Nadda گفت: “هر رای شما مهم است برای وحدت و یکپارچگی کشور و توسعه همه جانبه دهلی نو است. رای خود را تنها خواهد بود اسکریپت طلایی آینده از دهلی نو است. ‘Pehle Matdan, Phir جلپن’ Jai Hind.”

رئیس جمهور رام نات Kovind رئیس جمهور سابق از تاجران میوه سابق نخست وزیر مانموهان سینگ کنگره رهبران سونیا گاندی, راهول گاندی, پریانکا گاندی Vadra و دهلی نو BJP جمهور Manoj Tiwari اعمال رای خود را در حقوق قبل از ظهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im