Louisiana رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز در روز دوشنبه خواست ساکنان لوئیزیانا به کار با هم به “صاف منحنی” از coronavirus عفونت برای جلوگیری از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از غرق.

تمام میله قمار تئاتر, سالن های ورزشی و مراکز ورزشی در دولت در حال هدایت به نزدیک نیمه شب حداقل تا مارس 13, هر چند این احتمال وجود دارد که مهلت تمدید خواهد شد ادواردز گفت. رستوران ها takeout و تحویل فقط و جمعیت بزرگتر از 50 ممنوع می باشد.

فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که نشان می دهد در معرض خطر, مردم, چنین به عنوان شهروندان ارشد و کسانی که با برخی از شرایط بهداشتی اساسی جلوگیری از گروه های بزرگتر از 10. هر کس خواست به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است و ترک حداقل شش فوت از فضای بین خود و دیگران زمانی که آنها باید ارتباط برقرار کردن.

“ما باید برای پهن کردن منحنی به طوری که اوج نقل و انتقال است که به عنوان بالا به عنوان آن خواهد بود در غیر این صورت و این که مدت تمدید کردن” ادواردز گفت. “ما نمی توانیم خطر قریب به اتفاق ما ظرفیت برای دیدار با تقاضا برای خدمات پزشکی” را به عنوان اتفاق می افتد در کشورهای دیگر است که او گفت: “نمی را تهاجمی کاهش اقدامات اولیه به اندازه کافی.”

کند کردن گسترش ویروس و نه توقف آن بهترین است که می توان امیدوار بود برای او گفت.

ادواردز بسیج است دولت گارد ملی برای کمک به ایستادن درایو-از طریق تست سایت در نیواورلئان و Jefferson Parish. تست سایت متعلق به اولین پاسخ دهندگان مراقبت های بهداشتی کارگران و مردم در گروههای در معرض خطر که علائم COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس و ارجاع به یک دکتر. یک سایت با معیارهای مشابه در حال حاضر باز در باتون روژ به طور کلی در اواسط شهر پردیس, مقامات گفت.

افرادی که بیمار را ترغیب به تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی به بحث در مورد گام های بعدی خود را. افرادی که یک ارائه دهنده مراقبت های اولیه می توانید تماس بگیرید 211, مقامات گفت.

مدارس دولتی ایالت تعطیل هستند. مهدکودکها هستند نمی شود گفت: به هر چند ادواردز پیشنهاد پدر و مادر هستند که قادر به مراقبت از فرزندان خود در خانه باید انجام دهید.

همانطور که از صبح روز دوشنبه 136 نفر تست مثبت برای این ویروس در لوئیزیانا از جمله 94 در منطقه نیواورلئان و یکی در معراج محله است که برای اولین بار آزمون مثبت در منطقه پایتخت. سه مورد مرگ گزارش شده است.

“هیچ کس نباید از امنیت کاذب” اگر خود را در محله هنوز یک مورد مثبت ادواردز گفت و اشاره کرد که لوئیزیانا دارای یکی از بالاترین سرانه نرخ در کشور است. “آن است که به احتمال زیاد یک ماده از زمان قبل از وجود دارد یک مورد در منطقه خود است.”

او گفت رهبران محلی هستند “در توافق است که اقدامات کاهش نیاز به افزایش قابل توجهی و بلافاصله در اینجا و در سراسر کشور است.”

لوئیزیانا مقننه در حال حاضر در وقفه تا 31 ماه مارس که روز گذشته به فایل صورتحساب برای جلسه فعلی. در حالی که معلوم نیست در این نقطه چگونه اغلب مقننه خواهد بود قادر به پاسخگویی و یا چقدر کسب و کار آنها خواهد بود قادر به انجام وجود دارد بیش از یک دوجین “باید” صورتحساب قانونگذاران “مطلقا باید قبل از ژوئیه 1” زمانی که سال مالی آینده آغاز می شود ادواردز گفت. جلسه شروع شده 9 مارس و برنامه ریزی شده است تا پایان ژوئن 1.

ادواردز لیست نبود قانون او در ذهن داشت. او احتمالا به صحبت کردن در مورد هزینه های صورتحساب است که قانون اساسی موظف همراه با قانونی که دوباره اجازه تعدادی از دولت ادارات دولتی.

لوئیزیانا دیوان عالی کشور روز دوشنبه دستور داد تمام منصفه برنامه ریزی شده از طریق 27 ماه مارس موکول شود برای تاریخ زودتر از مارس 30. محاکمه در پیشرفت ممکن است در محلی دادگاه نيست.

اکثر محاکمات مدنی و جلسات نیز در حال تحت فشار قرار دادند. جنایی اولیه ظاهر و arraignments برای تشکلات مردم برگزار خواهد شد از طریق تلفن و ویدئو کنفرانس در هر زمان ممکن است دولت دیوان عالی کشور می گوید.

ریاست جمهوری اولویت مقدماتی برنامه ریزی شده برای آوریل 4 منتقل شده اند به 20 ژوئن. لوئیزیانا حزب جمهوری خواه می گوید کنگره قفقاز برنامه ریزی شده برای 28 مارس موکول شده است برای “اواسط ماه آوریل است.”

موزه ایالتی و خوش آمدید مراکز بسته حداقل تا مارس 31, هر چند در اکثر موارد دستشویی در استقبال مراکز باز باقی خواهد ماند دگرمن. Gov. بیلی Nungesser را می گوید.

لوئیزیانا وزارت کشاورزی و جنگلداری کمیسیون مایک فشار اصرار لوئیزیانا داخلی صاحبان حیوان خانگی به رها نمی کند و یا واگذاری حیوانات خانگی خود را به حیوانات و کنترل آژانس اگر آنها قادر به مراقبت از آنها.

“ما درک می کنیم این زمان نامشخص اما پناهگاه حیوان خانگی در حال تاخت و تاز کردن با مردم دادن حیوانات خانگی خود را” فشار گفت.

هر چند کارشناسان بر این باور نیست حیوانات خانگی می تواند آلوده با کروناویروس جدید آنها می تواند “به طور موقت بندر ویروس” در بدن خود فشار را می گوید. افرادی که تشخیص داده شده اند با COVID-19 می خواست اجازه دهید به یک عضو خانواده مراقبت برای حیوان خانگی خود را(بازدید کنندگان) و یا اقامت حداقل شش فوت دور از آنها را اگر کمک در دسترس نیست. محلی دامپزشکی, درمانگاه, مرکز شبانه روزی و یا پناهگاه حیوانات ممکن است قادر به مراقبت از یک حیوان خانگی اگر مالک است در بیمارستان بستری است.

“اگر ممکن است نگه دارید اضافی مواد غذایی و داروها در دست” فشار گفت. “همچنین دستهای خود را قبل و بعد از دست زدن به حیوانات خانگی خود را مواد غذایی خود را و لوازم.”

COVID-19 رسمی نام این بیماری ناشی از کروناویروس جدید. علائم COVID-19 می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس.

اکثر افرادی که در آن توسعه فقط علائم خفیف. اما برخی از مردم که معمولا افراد مسن و کسانی که با دیگر عوارض پزشکی و توسعه علائم شدید از جمله پنومونی است که می تواند کشنده باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ثبت نام هات بیت