لوئیزیانا اقامت در خانه سفارش تمدید از طریق مارس 15 به عنوان کشورهای همسایه شروع بازگشایی

لوئیزیانا ساکنان را مجبور به ماندن در خانه یک کمی طولانی تر از مردم در کشورهای همسایه.

روز دوشنبه رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز از حزب دموکرات اعلام کرد که او می تواند گسترش دولت stay-در-خانه سفارش تا زمانی که ممکن است 15.

“در حالی که این است که اعلام می خواهم به من امیدوار هستم و تمام لوئیزیانا باید امیدوار است که ما را وارد مرحله بعدی از بازگشایی به زودی در اواسط ماه مه” او گفت:. “من اضطراب به تمام مناطق از اقتصاد ما بازگشایی شد اما اگر ما سرعت بخشیدن به سرعت بیش از حد ممکن است ما به شدت روی ترمز. خواهد شد که بد برای سلامت عمومی و برای کسب و کار بد را برای مردم ما و برای کشور ما است.”

در نظم جدید کسب و کار که قبلا دستور داده شده است به نزدیک خواهد شد مجاز به بازگشایی برای منظقه تحویل از جمله مراکز. رستوران ها نیز اجازه داده می شود که شام خوردن takeout در مبلمان فضای باز اما هنوز محروم از جدول خدمات برای آن دسته از مشتریان.

ادواردز همچنین دستور داد همه کارکنان است که باید در تماس با مشتریان به پوشیدن ماسک صورت در حالی که در این کار است. او توضیح داد: “با پوشیدن ماسک یا پارچه محافظ پوشش صورت است که بخشی از آن طبیعی است.”

“پوشیدن یک ماسک است که یک همسایه خوب و در لوئیزیانا ما غرور خودمان را در بودن همسایگان خوب,” او اضافه شده است. “ماسک خود را محافظت می کند من و دیگر مردم و ماسک شما محافظت می کند.”

به عنوان لوئیزیانا گسترش آن stay-در-خانه سفارش همسایه رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اعلام کرد که ماندن در خانه و نظم در تگزاس منقضی خواهد شد در روز پنج شنبه و اکثر کسب و کار خواهد شد مجاز به بازگشایی در 25 درصد ظرفیت است. میله ورزشگاه و سالن های بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که فاز دوم بازگشایی.

این دو کشور تا به حال مشابه تعداد تایید COVID-19 موارد, اما, لوئیزیانا با آن جمعیت های کوچکتر تا به حال بیشتر مربوط به مرگ و میر. همانطور که از دوشنبه تگزاس بود 25,317 مورد تأیید و 666 مربوط به مرگ و میر در حالی که لوئیزیانا تا به حال 27,068 مورد تأیید و 1,740 مربوط به مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de