لوئیزیانا, پریش دارای بالاترین coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده

دو لوئیزیانا parishes در حال ضبط بالاترین نرخ مرگ و میر از coronavirus در ایالات متحده است.

Parishes لوئیزیانا مدت برای شهرستان هستند سنت جان باپتیست محله و Orleans Parish را پوشش می دهد که نیواورلئان. دانشگاه لوئیزیانا در لافایت استاد اقتصاد گری واگنر گفت: “سنت جانز دارای بالاترین سرانه مرگ و میر از پاتوژن در کشور به دنبال Orleans با توجه به وال استریت ژورنال.

توسط دولت تنها در نیویورک بالاتر از لوئیزیانا در مرگ و میر سرانه. لوئیزیانا ساکنان بیشتر از تقریبا هر کشور دیگر به سایر بیماری های مزمن و شرایط موجود است که آنها را بیشتر در معرض coronavirus کمک به بالا بودن نرخ مرگ و میر در کشور است که ثبت بیش از 13000 موارد و نزدیک به 500 مرگ و میر.

“ما بیش از ما سهم عادلانه از افرادی که بیماریهای همراه است که آنها را به خصوص در معرض خطر” به لیبریا جان ادم ادواردز گفت.

ساکنان لوئیزیانا نیز بیشتر احتمال دارد به در بیمارستان بستری بود پس از ابتلا به بیماری است. با توجه به جمعه, داده, دولت, مرگ و میر در هر بستری نرخ 22 درصد در مقایسه با 15 ٪ در شهر نیویورک و 16% در گرجستان است.

ادواردز دستور داده است تا ساکنان خانه بمانند مگر اینکه بازیابی مواد غذایی یا دارو بازدید از خانواده ورزش و یا انجام یک “ضروری” است. منظور این است که برنامه ریزی شده بود برداشته شده در مارس 12, مگر اینکه فرماندار هدایت در غیر این صورت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de