فرماندار لوئیزیانا: “هرگز تذکر است که مردی Gras باید لغو شده است برای جلوگیری از coronavirus

رهبران در لوئیزیانا سرزنش دولت فدرال پس از اینکه چرا آنها اجازه عظیم مردی Gras جشنواره را در طول شیوع کروناویروس.

مردی Gras به خود جلب کرد هزاران نفر به نیواورلئان در آخرین هفته از ماه فوریه به صورت سالانه رژه و جشن. در حال حاضر گسترده جشن اعتقاد بر این است که ریشه های شدید شیوع کروناویروس هدف قرار دادن منطقه است. شهردار این شهرستان گفت: جشن اجازه داده شد به جای زیرا رئیس جمهور تهمت ادعا شیوع موجود بود در آن زمان.

در یک روز یکشنبه در مصاحبه ABC, لیبریا جان ادم ادواردز هم مقصر مقامات فدرال.

“هرگز وجود هر گونه اشاره از هر کسی به من یا به شهردار نیواورلئان که باید وجود داشته باشد هر گونه توجه به کوچک سازی یا یا لغو مردی Gras. من فکر می کنم اگر شما نگاه به عقب وجود دارد در مورد 15 مورد در کشور همه از آن گره خورده بودند به طور مستقیم به سفر یا غیر مستقیم به سفر” ادواردز توضیح داد.

او افزود: “هرگز وجود هر گونه اشاره ای از این, و اگر شما می توانید به بازگشت شما را ببینید که دولت فدرال بود گفت: همه چیز به خوبی تحت کنترل است. و غیره این است که برخی از صبح روز دوشنبه quarterbacking رفتن و کاملا رک و پوست کنده من اعتقاد دارم که این احتمال وجود دارد که مردی Gras کمک به کاشت این ویروس در داخل و اطراف نیواورلئان.”

ادواردز گفت: او علاقه مند در آنچه که می تواند انجام شده است متفاوت است چرا که او نیاز به آدرس شیوع بیماری در خود دولت است. او افزود: “من مطمئن هستم که کسی را به انجام یک مطالعه در مورد تاثیر Gras در این ویژه بهداشت عمومی اورژانس بعد.”

از صبح روز یکشنبه لوئیزیانا تا به حال تقریبا 2500 تایید موارد coronavirus و 137 مرگ و میر. ادواردز پیش بینی کرد که نیواورلئان است تا آوریل 4 قبل از آن داراي عرضه آن از هواکش مورد نیاز برای نگه داشتن افراد زنده در اواخر مرحله از COVID-19 ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>