لوئیزیانا Gov.: هیچ coronavirus موارد هنوز, اما یک موضوع ‘که اگر’

Louisiana ندارد تایید عفونت کروناویروس در عین حال رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز گفت: هر چند که انتظار می رود به تغییر.

“ما اعتقاد داریم این موضوع که اگر” او گفت که او گفت: “دلیلی برای نگرانی” اما نه “علت هراس.”

لوئیزیانا یکپارچه فرماندهی گروه ملاقات دوشنبه برای بحث در مورد این دولت در پاسخ به این رمان coronavirus رسما شناخته شده به عنوان COVID-19. ادواردز راه اندازی کرده است یک COVID-19 نیروی کار از جمله دولت فدرال و مقامات است که توصیه تمام سازمان های دولتی بررسی خود را تداوم عملیات برنامه را به کروناویروس به حساب آورد.

لوئیزیانا مقامات شده اند در “در نزدیکی روزانه” تماس با مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری ادواردز گفت. او گفت که او و دیگر فرمانداران تا به حال یک کنفرانس تلفنی با معاون رئیس جمهور مایک پنس و دیگر مقامات فدرال دوشنبه.

“تهدید به جمعیت عمومی در سراسر کشور و در اینجا در لوئیزیانا کم باقی مانده است اگر چه خطر قرار گرفتن در معرض بالاتر است و در حال حاضر از آن فقط چند روز پیش” ادواردز گفت.

لوئیزیانا از بهداشت عمومی است که قادر به تست این ویروس زیر ارجاع توسط یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی ادواردز گفت. اولیه تست مثبت خواهد بود با اشاره به CDC برای تایید, او گفت:, و اضافه کرد که تست ظرفیت است نه یک نگرانی شده است.

ادواردز گفت: “زن و شوهر ده” لوئیزیانا ساکنان که ممکن است در معرض خواسته شد تا در خانه بمانند تا زمانی که خطر گسترش ویروس را تصویب کرده است اما هیچ یک آزمایش مثبت یا قرنطینه شده او گفت:.

او گفت: دولت برنامه ای برای اطلاع رسانی هنگامی که یک مورد تایید شده کشف شده در دولت است. در این میان از او پرسید: مردم به این باور شایعات و برای انجام تمام چیزهایی که آنها را برای جلوگیری از گسترش آنفولانزا مانند شستن دست به طور کامل پوشش دهان خود را با خم کردن آرنج خود را اگر شما سرفه و رفتن به محل کار اگر شما بیمار هستید. به روز رسانی خواهد شد ارسال شده در ldh.la.gov/coronavirus

“کاملا وجود دارد بدون نیاز به وحشت” ادواردز گفت. “این دقیقا همان اشتباهی را انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>