لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. ادواردز: این سه عامل را دیکته می کند که چه زمانی و چگونه به افزایش تجارت میان COVID-19 همه گیر

Louisiana رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز شنبه تصریح کرد که او انتظار ندارد به گسترش فعلی خود را “در خانه ماندن” نظم در شکل کنونی آن در پایان ماه هر چند حداقل برخی از محدودیت های خود ادامه خواهد داد و هیچ تصمیم گیری نهایی ساخته شده اند.

ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال حاضر داده شده است چراغ سبز برای شروع انجام non-روش اورژانس شروع دوشنبه در صورت تاخیر بیشتر خواهد مخاطره افتادن سلامت بیمار است.

بنابراین چه چیزی را دیکته می کند که چه زمانی و چگونه بخش های دیگر اقتصاد را ببینید سست محدودیت ؟ کاهش گسترش جدید کروناویروس که باعث COVID-19 همچنان اولویت بالا است که هر کس نیاز به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است و نگه داشتن فاصله خود از دیگران زمانی که آنها بیرون رفتن باید گفت.

افزایش تست ظرفیت نیز مهم خواهد بود ادواردز گفت. در حالی که لوئیزیانا است که در میان ملت و رهبران در تست نسبت به اندازه جمعیت آن بیشتر مورد نیاز است از جمله آزمون های تشخیصی ویروس و سرولوژی تست برای آنتی بادی های تولید شده در پاسخ به این ویروس.

بسیاری از این نوع دوم از آزمون ها را مورد بحث بوده استو ادواردز گفت: مقامات فدرال هشدار داده اند رهبران دولت به احتیاط خارجی ساخته شد.

“در حال حاضر CDC سرولوژی طراحی شده است و دارای اعتبار برای گسترده مبتنی بر نظارت و تحقیقات است که به ما اطلاعات مورد نیاز به راهنمای پاسخ به همه گیر و حفاظت از عمومی بهداشت و درمان” مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری می گوید. “این آزمون در حال حاضر طراحی شده برای تست افرادی که می خواهند بدانند که اگر آنها قبلا آلوده با COVID-19.”

سومین عامل کلیدی است که گسترده تر تماس ردیابی ادواردز گفت. وقتی کسی تست مثبت برای ویروس, مقامات می خواهم به قادر به قرنطینه افراد مثبت بیمار در تماس با حدود 48 ساعت قبل از بروز علائم ، ادواردز نمی گویند اگر چنین قرنطينه خواهد بود اجباری است.

ادواردز’ دولت می خواهم که قادر به تست تا 200,000 نفر در هر ماه نسبت به کمی بیش از 140,000 کل آزمون تا کنون و برای گسترش دولت تماس ردیابی تیم از 70 تا 700.

لوئیزیانا نمی کند و در عین حال دیدار با دستورالعمل های فدرال برای شروع فاز یکی از کاخ سفید طرح برای شروع به بلند کردن نسبی اقتصادی shutdown ادواردز گفت: اما ممکن است 1 ماه مه هنگامی که او در زمان اقامت در خانه منظور خواهد منقضی شده است. مقامات دولتی گزارش 331 جدید COVID-19 موارد سه شنبه گفتند که در کوچکترین عدد در حداقل یک هفته.

پیش شرط متحده باید قبل از شروع به بازگشایی با توجه به کاخ سفید شامل یک سیر نزولی از مستند COVID-19 موارد ظرف مدت 14 روز و یا رو به پایین مسیر مثبت آزمایش به عنوان یک درصد از کل آزمون در 14 روز در حالی که این مقدار از آزمایش های در حال انجام را افزایش می دهد یا همان باقی می ماند در میان عوامل دیگر.

مقامات همچنین گزارش 77 جدید و میر آوردن این دولت در مجموع به 1,405.

فرماندار کمیسیون متمرکز بر تابآوری اقتصادی در میان همه گیر را برای اولین بار ملاقات روز شنبه. با توجه به برنامه های دولت توسعه اقتصادی بخش توزیع و جلسات برگزار خواهد شد از طریق تلفن در 1 بعد از ظهر و 3:30 بعد از ظهر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de