لوئیزیانا رئیس دادگستری خواستار دادگاه برای پیدا کردن جایگزین های زندان در میان COVID-19 نگرانی

Louisiana رئیس دیوان عالی عدالت Bernette جانسون است که به درخواست قضات منطقه به حداقل رساندن تعداد زیادی از مردم در محله زندان به امید محدود کردن گسترش COVID-19.

در یک نامه صادر شنبهJohnson خواست قضات برای کار با دادستان عمومی مدافعان و کلانترها به انجام یک “خطر مبتنی بر ارزیابی همه بازداشت شدگان است.”

برای کسانی که به اتهام تخطی از قانون جرایم دیگر از استفاده داخلی باتری, او به نفع یک “اسمی وثیقه مقدار” یا آزادی با یک منظور به نظر می رسد در دادگاه در تاریخ آینده است. برای کسانی که به جرم بزه قضات باید در نظر آزادی با نظارت مشروط جانسون می گوید.

جانسون نشان می دهد کاهش وثیقه تعهدات برای افراد متهم به جرائم غیر خشونت آمیز. برای انواع دیگر از اتهامات دادگاه هنوز هم می تواند “re-بررسی ماهیت جرم و سابقه کیفری, اگر هر گونه به تعیین اگر هر گونه وثیقه تجدید نظر مناسب هستند.”

جانسون می گوید: قضات باید با مشورت با وزارت تعلیقی و آزادی مشروط به در نظر گرفتن جایگزین حبس برای نقض آزادی مشروط. و او خواستار اجرای قانون به نظر صدور احضاریه و استناد به جنحه و بدون خشونت جرائم در ازای بازداشت.

آیتالله سیستانی از لوئیزیانا تحسین جانسون درخواست که سازگار با این سازمان تماس برای کاهش زندان و حبس جمعیت برای محافظت از سلامت عمومی در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

“کارشناسان بهداشت عمومی شده اند و هشدار داد که ما در زندان ها و زندان می تواند تبدیل به پودر بشکه بشکه از این بیماری قرار دادن فشار اضافی بر ما بیمارستان ها و به خطر انداختن جان میلیون ها نفر” گفت: Alanah Odoms هبرت آیتالله سیستانی از لوئیزیانا مدیر اجرایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de