‘از دست داد و در مجموع احترام’: بایدن تجاوز جنسی متهم انفجار اندرسون کوپر برای درخواست نیست در مورد اتهامات

زنی که متهم جو بایدن تجاوز جنسی به گفته او “را از دست داده و در مجموع احترام” برای سی ان ان اندرسون کوپر برای پرسیدن presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد مورد اتهامات.

تارا Reade ادعا کرده بایدن تحت فشار قرار دادند و او را در برابر یک دیوار و نفوذ او را با انگشتان دست خود را هنگامی که او مشغول به کار بود به عنوان کارکنان دستیار او در سنا در 1990s. بایدن تا به حال بیش از یک دوجین مصاحبه های تلویزیون از اتهامات مطرح در ماه گذشته از جمله دو با کوپر.

“من واقعا می خواهم نگاه کنید به [کوپر] برای پاسخ و من هرگز این کار را دوباره. من از دست داده ام و در مجموع احترام” Reade گفته فاکس نیوز در شنبه, و اضافه کرد که او در می یابد آن را دشوار “به عنوان یک غیر نظامی” به “چه منبع خبری اعتماد” از آنجا که نشان می دهد مانند کوپر است که “آشکار دارد.”

Reade ادعا کرد که “دستور کار سیاسی” در حال پخش است نقش مهمی در آنچه که او احساس می کند که underreporting توسط برخی از رسانه ها او را با خود ندارد.

“من فکر می کنم این تکان دهنده است که این زمان زیادی گذشته است و که او واقعی است نامزد برای رئیس جمهور و آنها نمی پرسیدن سوالات,” او گفت:. “او شده است در Anderson Cooper حداقل دو بار در جایی که او نمی پرسید.

“من حدس می زنم سوال من این است که اگر این شد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آنها درمان آن همان راه ؟ اگر غیر از این بود برت Kavanaugh آیا آنها درمان آن همان راه است ؟ ” او ادامه داد. “به عبارت دیگر این سیاست و سیاسی بازی در نقش هدف گزارش و پرسیدن سوال.”

Reade گفت که هر دو بایدن و برخی از مجریان خبر در حال بازی در نقش و چرا از او خواسته نشده است بیشتر روزنامه نگاران در مورد اتهامات.

“وجود دارد دو چیز اتفاق می افتد در یک بار. [بایدن] است نه ساخت خود را در دسترس بود سوال پرسید. و هنگامی که او خود را در دسترس آنها درخواست کسانی که مجریان. و به طوری که می گوید ممکن است یک دستور کار سیاسی پشت آن است و ناخالص. … من یک بازمانده و من می خواهم این سوال را پرسید:,” او گفت:.

فیلم کشف شد جمعه که نشان می دهد Reade را دعوت به لری کینگ را نشان می دهد در سال 1993 همخوانی ادعا می کند. این ویدئو موجب انتقاد از سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز کارکنان خود را در حال حاضر از بین رفته کمپین.

“تصویری از تارا Reade اواخر مادر تماس به لری کینگ به یک سوت در مورد در مورد تارا تجاوز جنسی است که ملاقات با سکوت نسبی از کادر ترقی خواهان در حال حاضر و من می خواهم همه شما را به می دانم که من را می بینید. همه ما” سابق ساندرز کمپین مشاور گفت در توییتر در روز جمعه در واکنش به اخبار تصویری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im