از دست رفته یک جنگجو’: نهایی بیمارستان بیمار از ال پاسو خارج تیراندازی می میرد

آخرین باقی مانده در بیمارستان بیمار از اوت جرم تیراندازی در تگزاس خارج شده و مرده است.

نه ماه پس از مسلح افتتاح شد آتش سوزی در یک فروشگاه در محل El Paso, قربانی دیگر در تیراندازی از دست داده و زندگی خود را. Guillermo “یادداشت” گارسیا بود که در حال درمان در دل سل مرکز پزشکی در گذشت شنبه, همسرش جسیکا Coco گارسیا مشترک در روز یکشنبه.

“شب گذشته در 11:22 ما از دست یک جنگجو به دست آورد اما یک فرشته. او مبارزه طولانی و سخت با کمک همه نیروهای خود او برنده جنگ های بسیاری را از دست داد جنگ. من می خواهم برای تشکر از جامعه برای این همه عشق و حمایت و نماز” او گفت:.

“خود شجاعت و قدرت خود را به داستان خود را لمس کرده اند بسیاری از زندگی از جمله کسانی که از ما مراقبان که خستگی ناپذیر مبارزه با او و برای او در هر مرحله از راه” دل سل مرکز پزشکی مدیر عامل دیوید Shimp اضافه شده, در بیانیه ای. “ما عزادار با خانواده و با جامعه ما است.”

گارسیا مرگ به ارمغان می آورد مرگ و میر از این حادثه به 23. همسر خود را نیز “به شدت مجروح” در تیراندازی و طرح دعوی در دادگاه در برابر خارج شده در ماه اوت است.

مظنون در تیراندازی پاتریک Crusius, 21, چهره سرمایه اتهام قتل در تگزاس و همچنین فدرال جرم و جنایت نفرت اتهامات عنوان شده علیه. قبل از حمله او گفته شده ضد مهاجر مانیفست آنلاین و بعدها به هدف قرار دادن مکزیکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de