‘از دست دادن او صداقت’: مشاهده میزبان می گوید: “همدست’ Birx است “بخشی از مشکل”

این دیدگاه را آفتابی Hostin excoriated دکتر دبورا Birx گفت: کاخ سفید Coronavirus نیروی کار عضو در حال کمک به مشکلات در مبارزه با این بیماری همه گیر.

در روز دوشنبه نشان می دهد میزبان رئیس جمهور مورد بحث مغلوب ساختن پیشی جستن را بدانم که آیا ضد عفونی کننده و یا نور ماوراء بنفش می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از ویروس. رئیس جمهور نظرات که او بعدها ادعا شد به معنای نشانگر گرفت در آخرین روز پنجشنبه در کاخ سفید جلسه پس از ارائه از ویلیام برایان سر علم در وزارت امنیت داخلی.

میزبان از این دیدگاه انتقاد Birx برای عدم صحیح مغلوب ساختن پیشی جستن در لحظه و هشدار در مورد خطرات ناشی از هضم و یا تزریق مواد ضد عفونی کننده.

“من فکر می کنم او بخشی از مشکل و آن را به من می دهد بدون لذت به می گویند که” Hostin اظهار داشت: بعد اضافه میکند: “من معتقدم در این مرحله دکتر Birx است همدستی در چه می گذرد زیرا هنگامی که وجود دارد مثل این خوب مردم با صداقت نیاز به ایستادن و نیاز به صحبت می کنند حقیقت به قدرت است. شما نمی توانید همدستی در یک زمان مثل این دکتر Birx و بنابراین من فکر می کنم او تبدیل به بخشی از مشکل است.”

او افزود: “من می دانم که او تا به حال یک طبقه شغلی, اما در این مرحله او در حال از دست دادن او یکپارچگی و من — من واقعا شگفت زده و نا امید در دکتر Birx. بسیار نا امید است.”

گلدبرگ Whoopi تکرار که احساسات در طول های مختلف بخش در نشان می دهد با این استدلال که مردم “نیاز دکتر Birx به دست آوردن و گفتن” نه آقا.'”

“این می توانست احترام. اما کسی که نیاز به گفتن ” نه آقا. هیچ کس نمی تواند مصرف کننده. هیچ کس.’ و این برای من شده اند یک نشانه بزرگ است که کسی که به دنبال,” گلدبرگ توضیح داد.

مگان مک کین مکرر contrarian به میزبان دیگر همدردی با Birx و دیگر متخصصان پزشکی کمک کاخ سفید است.

“[آنها] قرار داده کاملا قابل دفاع وضعیت” مک کین پیشنهاد “آنها در حال انجام بهترین آنها می توانند. سعی کنید به فکر می کنم از خود را در آن وضعیت. آنها در حال تلاش برای کمک به مردم آمریکا وجود دارد و تنها تا آنجا که کنترل مردم — هر کسی می تواند با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

Birx خطاب به رئیس جمهور نظرات در طی مصاحبه ای در روز یکشنبه گفت که تهمت بود به سادگی “غرق در افکار” و که در آن زمان به “حرکت” از جنجال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im