Emerging from the meeting, Mittal said the telecom sector has been under stress for the last three-and-a-half years and the government should focus on its sustainability. در حال ظهور از جلسه میتال گفت: بخش مخابرات شده است تحت استرس برای آخرین سه و نیم سال و دولت باید تمرکز بر آن پایداری است.

حتی به عنوان وزارت ارتباطات از راه دور (نقطه) و اپراتورهای مخابراتی در تلاش برای پیدا کردن یک راه حل برای پرداخت تنظیم درآمد ناخالص (AGR) غرامت Sunil Bharti Mittal رئیس Bharti و کومار منگلم Birla رئیس Vodafone ایده ملاقات وزیر دارایی Nirmala Sitharaman در روز چهارشنبه.

هر چند نه صحبت هر چیزی خاص در مورد آنچه مورد بحث قرار گرفت در این جلسه آنچه که به طور فزاینده ای تبدیل شدن به روشن است که بخش های مختلف دولت مشغول هستند به دنبال یک راه حل است که دیده می شود در انطباق دیوان عالی کشور منظور و همچنین فراهم می کند برخی از امداد رسانی به بخش مخابرات.

اخبار مرتبط

آن را نیز می تواند یکی از این جلسات که دولت ممکن است به ارائه برخی از دستورالعملهای عملیاتی استاندارد برای اپراتورها در نظر قطع در هزینه مجوز و طیف استفاده شارژ (SUC) در جای AGR پرداخت آنها را. برخی دیگر از کمک های مالی اقدامات نیز می تواند کار می کرد.

در حال ظهور از جلسه میتال گفت: بخش مخابرات شده است تحت استرس برای آخرین سه و نیم سال و دولت باید تمرکز بر آن پایداری است. او گفت که موضوع در حال بررسی غرامت ناشی از SC حاکم بر AGR مورد بحث نیست. صنعت مخابرات گفت: حیاتی برای ملت و دیجیتال در دستور کار دولت است.

“تنها چیزی که دولت نیاز به انجام است به تمرکز بر روی نحوه اطمینان از پایداری بخش او گفت:” بدون توضیح.

او گفت: Bharti Airtel در حال حاضر اعلام کرد برنامه های خود را به پرداخت غرامت به وجود آمد که از راس حکم دادگاه.

به عنوان شناخته شده است Bharti Airtel پرداخت 10 ، 000 تومان کرور در خارج از آن حدود مسئولیت بیش از Rs 35,586 کرور. همچنین گفت که آن را به پرداخت تعادل پس از ارزیابی مجدد قبل از مارس 17.

پیش از آن در روز Mittal نیز ملاقات دات وزیر Anshu Prakash.

به گزارش دولت است که تا کنون مردد که آیا به جلو بروید و encash بانک تضمین از اپراتورهای مخابراتی که باید پرداخت تا به طور کامل با وجود SC و اعلامیه از نقطه.

بزرگترین مخمصه رو به نقطه بیش از این مراحل انجام شود با توجه به Vodafone ایده که نیاز به پرداخت حداکثر – Rs 53,039 کرور – اما تا کنون پرداخت تنها 2,500 تومان کرور.

در روز سه شنبه Birla ملاقات کرده بود, نقطه, کار, Prakash برای کشف گزینه های برای نگه داشتن این شرکت شناور.

جدا از پرداخت 2,500 تومان کرور روپیه در دوشنبه Vodafone ایده گفته است که آن را خواهد پرداخت 1,000 تومان کرور روپیه قبل از پایان هفته. آن را دوباره تکرار کرد که از زنده ماندن خود را بستگی به امداد در AGR مهم است.

منابع گفت: نقطه مقامات در یک ثابت در طول دوره بعد از عمل به دلیل آنها نمی خواهید به گرفتار در پای اشتباه در این زمان. در ژانویه 23, نقطه تا به حال صادر شده سفارشات به آن دفاتر را به هر سرکوبگر اقدام علیه اپراتور که خشمگین SC صادر کرد و تحقیر اعلامیه علیه رسمی.

نقطه و مقامات آن نمی خواهید برای انجام هر چیزی که عذاب SC در جلسه بعدی در مارس 17. اگر آنها encash بانک تضمین Vodafone ایده این به معنی بسته شدن این شرکت که به معنی دولت همچنین از دست دادن بیش از Rs 2 لاخ کرور توسط راه دیگر حق مانند معوق طیف اقساط و بانک ها را در آمار حدود 50,000 تومان کرور.

مشکل دیگر این است که اگر بانک تضمین باید encashed آیا این باید انجام شود تنها برای Vodafone ایده یا حتی Bharti Airtel. هر چند Bharti Airtel در روز دوشنبه پرداخت 10 ، 000 تومان کرور روپیه از مجموع آن Rs 35,584 کرور غرامت و گفت که آن را به پرداخت تعادل پس از ارزیابی مجدد قبل از مارس 17, مشخصات فنی آن پرداخت نشده مبلغ بنابراین هر گونه تصمیم گیری در encashment ضمانتنامه بانکی باید درخواست آن را به عنوان به خوبی.

نیز وجود دارد امکان از اختلافات بین اپراتورها و نقطه بیش از این مقدار پرداخت می شود با سابق آمدن با یک مقدار پایین تر برای حق. چه اتفاقی می افتد اگر آنها پرداخت خود محاسبه مقدار پایین تر و ادعا می کنند که کل پرداخت شده است ، منابع گفت: در این صورت آن را می توان توسط هر دو طرف است که آنها در انطباق با SC سفارش و مقدار اختلاف به عنوان یک موضوع جداگانه.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im