‘آن را نگاه کردن در فرهنگ لغت’: سابق اوباما مشاور ادعا برنی ساندرز است ‘نه یک سوسیالیست’

مفسر سیاسی سی ان ان دیوید اکسلراد ادعا کرد که سناتور. برنی ساندرز “نه سوسیالیستی.”

طول شبکه را تجزیه و تحلیل پس از بازی روز سه شنبه دموکراتیک ریاست جمهوری اصلی بحث در کارولینای جنوبی آمریکا گفت: رئیس جمهور تهمت خواهد استناد ساندرز گذشته از ابراز همدردی برای کمونیسم اگر آنها رفتن سر به سر در انتخابات عمومی ، او بعدها گفت که با وجود ساندرز سیاسی شناسایی او مناسب نیست تعریف درست از یک سوسیالیست.

“جمهوریخواهان و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به همان صورت در برابر هر نامزد حزب دموکرات اما آن را آسان تر به وقتی که نامزد حزب دموکرات پذیرای عنوان سوسیالیستی نیست و رد آن” اکسلراد بود که یک استراتژیست و مشاور رئیس جمهور, باراک اوباما, مقدمه نظرات خود را.

“حقیقت این است که برنی ساندرز است نه سوسیالیستی” او ادامه داد. “منظورم این است که اگر شما آن را نگاه کردن در فرهنگ لغت او را خواستار می دانید جامعه خود را به ابزار تولید و تمام چیزهای که.”

ساندرز که خود را شناسایی به عنوان یک “جمهوری دموکراتیک سوسیالیستی,” تیز تعریف جهان بینی خود در مصاحبه اش با 60 دقیقه در روز یکشنبه گفتن CBS خبرنگار اندرسون کوپر “اجازه استفاده از دولت فدرال برای حفاظت از منافع از کار خانواده است.”

در سال 1972 ساندرز گفت: او نه توهین هنگامی که دیگران با برچسب او را “کمونیست.”

“من نمی ذهن مردم و تماس با من یک کمونیست او گفت:” در آن زمان است. “حداقل آنها هنوز زنده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>