نگاه به جلو به بودن با من دوستان زیادی در هند: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که او به دنبال به جلو به که خود را با “دوستان” در هند به عنوان او را بازتوییت کرد یک ویدیو که در آن او سوار بر فیلم ضربه-شخصیت Bahubali نشان دادن او به عنوان یک نجات دهنده بزرگ.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد رسید در هند روز دوشنبه در یک سفر دو روزه به دعوت از نخست وزیر نارندرا. او خواهد بود به همراه هیئتی از جمله بانوی اول Melania Trump, دختر, Ivanka پسر در قانون Jared کوشنر و یک کهکشان از بالا مقامات آمریکایی.

“نگاه به جلو به بودن با من دوستان زیادی در هند!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز شنبه.

همراه با صدای جیر جیر مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشته 81-ویدئو دوم با یک حساب توییتر شناخته شده به عنوان “سل” با رسیدگی Solmemes1.

 

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به عنوان یک نجات دهنده بزرگ در کوتاه کلیپ متحرک سوار بر یک ارابه با بانوی اول Melania. چند عکس بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن است دیده می شود اسب سواری حمل بار سربازان او پسرش دونالد تاریخ و دختر Ivanka.

بعد از او استقبال نخست وزیر مودی در یک روستا تنظیم. صدها و هزاران نفر از مردم دیده می شود استقبال از مغلوب ساختن پیشی جستن در این ویدئو.

“این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن را به هند سفر و در جشن من ایجاد یک الگوی رفتاری جدید برای مناسبت… شما چند که من مراجعان را به دیدن آن را برای اولین بار!” سل گفت: بینندگان در مطالب اشتراک خدمات Patreon در روز شنبه.

چند ساعت بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد ،

در توییتر, توضیحات سل توصیف خودش را به عنوان “برنده جایزه استاد memetician استاد memology در دانشگاه GFY من دیدگاه خود من و نه در ارتباط با زندگی واقعی است.”

این ویدئو که به پایان می رسد با “ایالات متحده آمریکا و هند متحد” ویروسی رفت و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد آن را. در چند ساعت آن دیده می شد با بیش از ده لاخ مردم است.

سل در یکی از پست های قبلی مورخ 23 ژانویه می نویسد: او با الهام از تصویری از Bahubali فرستاده شده به او توسط یک دوست است که داستان ” خوب شکست شر است.’

این الهام گرفته از سل به ایجاد اولین Bahubali-تم مم. این ویدئو که با عنوان “Jiyo Re Baahu مغلوب ساختن پیشی جستن” است که در آن برای اولین بار است که دیده می شود با پوشیدن ساری. “Jiyo Re Bahubali” است که آهنگ تم فیلم.

سل را پست نشان می دهد او یکی از تحسین کنندگان از رئیس جمهور و بانوی اول.

او در ژانویه 23 ویدئو منتشر شد در اوج تهمت را استیضاح. در این ویدئو مغلوب ساختن پیشی جستن است دیده می شود که استقبال توسط یک فیل که خرس آرم حزب جمهوری خواه.

نسبت به پایان این ویدئو مغلوب ساختن پیشی جستن است دیده می شود سوار بر فیل و قرار دادن در آتش تمثال “Raavan” مشخص شده به عنوان “D” در یک دایره بزرگ به نمایندگی از مخالفان حزب دموکرات است.

یک کلید داده شده است توسط جنگجو مودی به بانوی اول که پس از عبور از آن را به مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از او چراغ تمثال.

مغلوب ساختن پیشی جستن را برای کمک به بهبود هند-روابط ایالات متحده

مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به هند را فراهم می کند فرصتی برای دو کشور خود را برای بهبود روابط دو جانبه و تقویت منافع استراتژیک می گویند مقامات ارشد.

پس از باراک اوباما, تهمت است, تنها رییس جمهور آمریکا به هند در دوره اول خود را.

مسائل انتظار می رود مورد بحث در این دیدار شامل باز Indo-Pacific, کاهش موانع تجاری, افزایش counter-terror همکاری و کاهش هندی نگرانی ویزای H-1B.

“رئیس جمهور تهمت شده است بهترین دوست هند در میان تمام ایالات متحده (US) رئیس جمهور. او را دوست دارد سرخپوستان و هندی-آمریکایی است. آمریکایی های هندی تبار در سراسر کشور او را دوست دارم به همان اندازه” آل ماسون مشاور جهانی املاک و مستغلات سرمایه گذاری, آموزش و پرورش, موسسات و بیمارستان ها گفت.

“چه چیز دیگری شما توضیح 60,000 هندی-آمریکایی ها حضور خود را در ‘پرونده مودی!’ تجمع با نخست وزیر مودی در هوستون نه به چشم پوشی از این واقعیت است که میلیارد-plus سرخپوستان در هند عشق رئیس جمهور تهمت هم,” او گفت: با اشاره به تهمت و مودی های مرحله در ماه سپتامبر در هوستون در یک تجمع هندی-آمریکایی به نام “پرونده مودی!”.

مودی و تهمت به اشتراک گذاری این مرحله در روز دوشنبه برای “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” رویداد که تقریبا ترجمه به عنوان سلام مغلوب ساختن پیشی جستن” در احمدآباد.

رئیس جمهور که وارد کاخ سفید پس از چهار روز از گیج کننده مبارزات سیاسی در بخش های غربی کشور تا به حال هیچ درگیری در روز شنبه.

تهمت نمی تواند برای گلف است که به طور معمول مورد برای او در روز روشن و آفتابی روز آخر هفته در واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>