رئیس جمهور سابق باراک اوباما تنظیم شده است را مجددا سیاسی نزاع با مدتها در انتظار تایید از presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن اما سحر و جادو خود را لمس کرده است موفق به مالش کردن دیگران در گذشته و معلوم نیست چه مقدار از یک تقویت او می تواند ارائه سابق خود-معاون رئیس جمهور.

برخی از دموکرات ها از ترس او حتی می تواند تحت الشعاع قرار بایدن.

“بایدن قطعا نیاز به این حمایت” گفت: یک استراتژیست دموکرات که نخواست نامش فاش شود به صحبت رک و راست. “اما شما نمی خواهید مردم نقشه کشی مقایسه بین اوباما و بایدن در بیخ و بن.”

دموکرات ها به دنبال ارائه یک جبهه متحد با برنی ساندرز حمایت بایدن روز دوشنبه. اوباما خواهد اضافه کردن یکی دیگر از پر در بایدن را به عنوان درپوش در انتخابات ریاست جمهوری حرکت از مقدماتی به انتخابات عمومی در برابر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. اما اوباما نه همیشه موفق انتقال محبوبیت خود را به نامزدهای دیگر.

اوباما برنده نظر در سال های 2008 و 2012 در بخشی به مشارکت بالا از اقلیت هزاره رای دهندگان با دموکرات برگزاری سه پنجم اکثریت در هر دو مجلس کنگره برای اولین بار نیمی از اولیه خود را مدت است. اما این حزب تلاش برای تکرار که مردم در انتخابات حتی به اوباما crisscrossed این کشور برای کمک به دموکرات ها در پایین-رای گیری مسابقه. جمهوریخواهان ساخته عمده سود در هر دو انتخابات میان دوره ای 2010 و 2014. تمام گفته دموکرات از دست داده و بیش از 1000 دولت قانونی کرسی, 12 فرمانداری و 62 کرسی مجلس در حالی که اوباما در دفتر بود. او در سمت چپ پشت سر توافق اکثریت در مجلس نمایندگان و مجلس سنا.

نه اوباما قادر به جلو و هیلاری کلینتون در سراسر خط پایان در سال 2016 با وجود اعتیاد به مواد مخدره حمایت خود را دریافت کرده است. به نیویورک تایمز گزارش داد در ماه ژوئن آن سال که کلینتون در مبارزات انتخاباتی را دیدم “آقای اوباما به عنوان یک از یک نوع منبع — محبوب نشستن رئیس جمهور در بلندی مبارزات انتخاباتی برای شکست دادن Donald J. Trump.” این بار گفت: “آقای اوباما خواهد بود خود را برش یک مسیر در سراسر سفید حومه در غرب و زنگ کمربند و صرف وقت در آفریقایی-آمریکایی جوامع در ایالات کارولینای شمالی و ویرجینیا است.” آیووا و نیوهمپشایر نیز در فهرست خود را.

کلینتون در مبارزات انتخاباتی شاهد اوباما به عنوان یک “دارایی خالص در کلرادو فلوریدا و میشیگان و اوهایو و دیگر میدان نبرد آمده است که او انجام شده در سال های 2008 و 2012 و که در آن او است مسلما بیشتر محبوب در حال حاضر” این بار نوشت. او سخنگوی برایان فالون نقل است گفت: “وجود دارد یک میدان نبرد دولت بر روی نقشه که در آن رئیس جمهور اوباما است و نه دارایی.”

کلینتون از دست فلوریدا و میشیگان و اوهایو, آیووا و کارولینای شمالی است. او از دست ویسکانسین که در آن او به نظر می رسد اوباما با اعلام حمایت خود را. اوباما را کمک به ارائه برخی از وعده متحده اما کلینتون ضرر و زیان در زنگ کمربند خود را هزینه ریاست جمهوری است. کلینتون قادر به تبدیل مدارس به همان درجه به اوباما از دست داده است که جمعیتی به ساندرز در دموکراتیک مقدماتی. اما او به طور مشابه تلاش کرد با رای دهندگان با وجود پیروزی به آسانی با این بلوک در طول اولیه کمپین. دموکرات ها نگران مشابه شور و شوق فاصله با بایدن.

این coronavirus-shorted مبارزه با یک رئیس جمهور کنونی می تواند متفاوت باشد. “اوباما حمایت حیاتی خواهد بود برای بایدن به کمپین گفت:” جانباز دموکراتیک ناظر انتخابات Douglas, هاردکور, کون بزرگ. “در واقع, آن است که تعجب آور او نیست تایید بایدن نشده است.”

اوباما با تاخیر حمایت خود را از بایدن گزارش باور او می تواند بیشتر مفید با ترقی خواهان اگر او حرکت نمی کند و در برابر ساندرز در طول مقدماتی. بایدن ادعا کرده او درخواست اوباما اقامت در خارج از مسابقه به طوری نامزد می تواند برنده “خود به خود میدهند.” مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا موضوع از اوباما بی طرفی. “من نمی دانم چرا رئیس جمهور اوباما هنوز پشتیبانی نمی شود جو بایدن وقت پیش” رئیس جمهور در جمع خبرنگاران در کاخ سفید. وجود دارد چیزی است که او احساس می کند اشتباه است.”

“معمولا به خطر اصلی را در نظر بگیرید در اینجا خواهد بود که اوباما می تواند تحت الشعاع قرار بایدن اما این نه زمان عادی و این نیست معمولی کمپین گفت:” کوین Madden یک استراتژیست است که توصیه انتخاباتی. “اوباما در واقع می تواند به جلو و بایدن از سایه از بایدن رانده شده و از قاب در طول این بحران است. اگر اوباما می تواند کمک به او را متحد و تحریک فعال دموکرات ها در حالی که همچنین ترویج وعده بازگشت به حالت عادی و یا ثبات بسیار کمی وجود دارد که خطر حرکت نزولی.”

اوباما در عین حال خود را بایدن تایید رسمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی