Lok سبها | اسپیکر Om Birla است غمگین رفتار برخی از اعضای میگه BJD رهبر B مهتاب

اخلال در رسیدگی Lok سبها نمی آورد اعتباری به هر کسی و اسپیکر Om Birla است غمگین رفتار برخی از اعضای BJD رهبر B مهتاب گفت: او به عنوان ریاست این سوال ساعت.

برای دومین روز متوالی Birla نمی آمد به خانه آن شده است را برای مخالفت با اعتراضات خشونت در دهلی نو پس از برگشت از بودجه جلسه شروع شد و در تاریخ 2 مارس. سخنران غمگین رفتار برخی از اعضای و او حق دارد به بیان غم و اندوه مهتاب گفت.

او گفت: اخلال در رسیدگی نمی کند و اعتبار را به هر کسی.

اصرار اعتراض, اعضای, به بازگشت به کرسی های خود را مهتاب گفت: آنها می توانید دیدگاه های خود را مطرح و دولت نیز آن نقطه نظر.

به تظاهرات ادامه داد: مهتاب همچنین گفت: وجود یک هشدار دهنده وضعیت با توجه به کروناویروس موارد و از جمله مسائل نیاز به بحث گذاشته شود. “اگر دولت آماده است تا به بحث و سپس شما همچنین باید بحث و وجود دارد هیچ نقطه ای در ایجاد هیاهو. هر دو دهلی خشونت و coronavirus وضعیت مسائل مهم وجود دارد و باید بحث در آنها” او اشاره کرد.

به عنوان او صحبت از صندلی های مجلس شنیده شد فریاد می زدند: “شما نه سخنران.”

درخواست های مکرر برای اعتراض به کاربران اجازه می دهد تا اقدامات بیهوده رفت و پس از مصرف تا سه, سوالات, مهتاب موکول خانه تا ظهر. حدود 30 نفر بیشتر از کنگره بودند و به خوبی از خانه فریاد شعار و نمایش پلاکارد. برخی از آنها نیز برگزاری یک بنر بزرگ خواستار استعفای وزیر خانه Amit Shah.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>