Lok نایاک Prakash Narayan بیمارستان به عنوان اختصاص داده شده COVID-19 بیمارستان می گوید: Harsh Vardhan

Vardhan visited the hospital to take stock of its preparedness to deal with the deadly disease.Vardhan در بازدید از این بیمارستان به سهام را از آن آمادگی برای مقابله با این بیماری کشنده است. (توییتر تصویر)

دولت دهلی نو-اجرای Lok نایاک Prakash Narayan بیمارستان (LNJP) بیمارستان را به عنوان یک تابع اختصاص داده شده COVID-19 بیمارستان اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan گفت: در روز شنبه.

Vardhan در بازدید از این بیمارستان به سهام را از آن آمادگی برای مقابله با این بیماری کشنده است.

اخبار مرتبط

“با در نظر نوظهور نیاز جداسازی تخت LNJP بیمارستان را به عنوان یک تابع اختصاص داده شده COVID-19 بیمارستان متشکل از کافی جداسازی بخش ها و تخت” وزیر بهداشت و درمان گفت.

او گفت: دولت شناسایی از 1500 تختخوابی در LNJP و 500 GB شلوار بیمارستان برای COVID-19 بيمار.

وزیر بهداشت در بازدید از تب ward, جدید بخش جراحی جلوگیری, رژیم غذایی, بخش ویژه ward, coronavirus مرکز غربالگری, تاج, مراقبت های ويژه و ICU در بیمارستان است.

پزشکان و کارکنان بهداشتی منینگ این بخش ارائه امکانات ویژه به صورت شبانه روزی و مسکن در پرستاران خوابگاه در محوطه دانشگاه و در یک هتل در نزدیکی برای جلوگیری از مسائل مربوط به حمل و نقل و جلوگیری از قرار گرفتن در معرض خود را به خانواده او گفت:.

پس از یک بررسی دقیق و بازرسی از بخش های مختلف بيمارستان های از LNJP بیمارستان وزیر بهداشت قدردانی از کار سخت و فداکاری از خط مقدم سلامت کارگران است.

او از آنها خواست تا به دنبال مناسب پروتکل کنترل عفونت در بیمارستان است. Vardhan همچنین پیشنهاد کرد که مقامات این بیمارستان نصب یک سیستم تله مدیسین و تله مشاوره برای بیماران است.

مشابه راه اندازی شده است راه اندازی در AIIMS, دهلی نو, او اضافه شده است.

در دسترس بودن تجهیزات حفاظت شخصی, N-95 ماسک و هواکش های وزیر بهداشت گفت: “ما در حال حاضر در دستور قرار می گیرد به مقدار کافی به منظور پاسخگویی به افزایش نیاز است.”

کشورهای مختلف در حال حاضر تعداد کافی از PPEs. در حال حاضر وجود دارد 4,66,057 PPEs و 25,28,996 N-95 ماسک در انبار. متحده ارائه خواهد شد با بیشتر PPEs (1,54,250) و (1,53,300) N-95 ماسک در چند روز آینده, او گفت:.

صحبت کردن در مورد حوادث تبعیض علیه پزشکان Vardhan گفت: این اتحادیه با وزارت خانه گرفته ادراک از حوادث و توصیه مقامات برای نگاهی دقیق عمل تحت امنیت ملی عمل می کنند.

او از مردم خواست تا به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و باید ها و نبایدها لازم برای پیشگیری و مهار گسترش coronavirus در کشور است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de