Lodha, گروه را بازوی راه اندازی $225 میلیون دلار اوراق قرضه موضوع

JP Morgan, UBS و CLSA در حال تاجر بانکداران برای این مسئله است.

دارایی غیر منقول شرکت Lodha گروه انگلستان تابعه در روز پنج شنبه راه اندازی یک دلار 225 میلیون-موضوع اوراق قرضه در بازار سنگاپور به تشکیلات جدید بکار تجاری بخشی از آن بدهی های برجسته. این موضوع باز شده است و تاریخ بسته شدن بستگی دارد واکنش بازار منابع گفت. اوراق قرضه خواهد شد ذکر شده در سنگاپور مبادلات.

JP Morgan, UBS و CLSA در حال تاجر بانکداران برای این مسئله است. Lodha توسعه دهندگان بین المللی, یک شرکت تابعه از Mumbai-بر اساس Lodha توسعه دهندگان (که تغییر کرده است Macrotech توسعه دهندگان) پیشنهاد به ارائه 225 میلیون دلار (حدود Rs 1,611 دفاع کرد گرفته شد کرور) کل, مدیر ارشد امن یادداشت های بلوغ در 2023. این شرکت با استفاده از درآمد حاصل از این موضوع به تشکیلات جدید بکار تجاری یک بخشی از آن برجسته USD 324 میلیون دلار (حدود Rs 2,320 کرور) یادداشت ارشد به دلیل, در سال 2020 است.

اخبار مرتبط

“در اوایل این هفته ما مطرح 86 میلیون پوند (800 تومان کرور روپیه) در انگلستان است. با این درآمد حاصل اضافی و جریان های نقدی از ما در انگلستان و هند کسب و کار ما نگاه رو به جلو به طور کامل بازپرداخت ما 2020 دلار اوراق قرضه در ماه مارس سال 2020” گفت: Abhishek Lodha, MD, مدیر Macrotech توسعه دهندگان. در نوامبر 2019, Lodha گفته بود آن را مرتب کرده بود 325 میلیون دلار به بازپرداخت اوراق قرضه بلوغ در مارس سال 2020 از طریق تزریق بودجه از مروج فروش املاک تجاری و refinancing در برابر unsold در آن زمان موجودی در لندن پروژه ها. “ما 325 میلیون دلار اوراق قرضه مربوط به کسب و کار لندن بلوغ است در ماه مارس سال آینده (سال 2020).

بنابراین ما باید مرتب بودجه در پیشبرد برای دیدار با تعهدات ما زمانی که اوراق قرضه ، حدود 155 میلیون تومان بوده است مرتب از طریق تامین مالی در برابر unsold در آن زمان موجودی در لندن پروژه در حالی که یکی دیگر از 110 میلیون تومان خواهد بود حاوی توسط مروج از طریق خانواده و دفاتر” Lodha گفته بود. Lodha گروه ساخته شده بود تاخت و تاز به لندن بازار در سال 2013 با کسب نقطه عطفی MacDonald خانه در 1 Grosvenor Square نخست در مرکز لندن برای بیش از GBP 300 میلیون (3,100 تومان کرور روپیه).

Macrotech توسعه دهندگان است که هند بزرگترین مسکونی املاک و مستغلات توسعه دهنده فروش و ساخت و ساز منطقه است. این شرکت با سنجش زمان خالص جدید فروش بیش از 7,000 تومان کرور روپیه در 2018-19 با مجموعه ای از بیش از 9,000 تومان کرور. آن را تحویل بیش از 10 ، 000 دفاتر و خانه ها در سال مالی 18-19. در نه ماه اول 2019-20 فروش رسیده اند در اطراف 5,000 تومان کرور روپیه تا 15 درصد از مدت مشابه سال قبل است. هند بدهی های کسب و کار این شرکت در حدود 15,000 تومان کرور.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>