ملخ حمله: دهلی وزیر محیط زیست خواستار جلسه اضطراری

دهلی وزیر محیط زیست Gopal رای در روز شنبه به نام یک جلسه اضطراری در اینجا به بحث در مورد وضعیت پس از یک ملخ حمله کرده اند Gurugram. وزیر همچنین به دولت به هشدار یک مقام گفت.

“پس از جلسه اضطراری مشاوره صادر خواهد شد در مراحل گرفته شده برای مقابله با این وضعیت” Rai گفت PTI. او از مقامات بخش کشاورزی برای ایجاد زمینه بازدید از مناطق نزدیک به Gurugram.

توسعه, منشی, بخشی, کمیسر, مدیر, جهاد کشاورزی بخش و ناحیه دادستانی جنوب دهلی و غرب دهلی نو خواهد شد شرکت در جلسه رسمی گفت.

قبلا در این روز آسمان بیش از بسیاری از نقاط Gurugram تبدیل تاریکی به عنوان swarms از ملخ تبار در این شهر است. اما مهاجر آفات به احتمال زیاد یدکی سرمایه های ملی برای شرکت در انتخابات گفت:.

Swarms از ملخ ها در سراسر دو کیلومتر از نقل مکان از غرب به شرق است. آنها وارد Gurugram حدود 11:30 AM KL Gurjar از ملخ هشدار سازمان وزارت جهاد کشاورزی گفت: PTI. آفات گفت: رهبری شدند نسبت به فریدآباد و پلول در هاریانا.

احساس خطر در حمله ملخ که حل و فصل بر روی درختان از پشت بام ها و گیاهان بسیاری از ساکنان Gurugram مشترک ویدئوها از خود را بالا افزایش perches.

در ماه مه هند مبارزه ویرانگر بیابان ملخ شیوع. محصول-از بین بردن swarms اولین حمله راجستان و سپس گسترش به پنجاب گجرات ماهاراشترا و, Madhya Pradesh.

به گفته کارشناسان به طور گسترده چهار گونه از ملخ که در هندوستان — بیابان ملخ مهاجر ملخ بمبئی ملخ و درخت ملخ. بیابان ملخ در نظر گرفته شده است مخرب ترین. آن را تکثیر بسیار سریع است و قادر به پوشش 150 کیلومتر در یک روز.

این حشره یک نوع ملخ می خوردن بیشتر از آن وزن بدن است. یک کیلومتر مربع از ملخ ازدحام حاوی حدود 40 میلیون ها ملخ می تواند در یک روز با خوردن مواد غذایی به همان اندازه به عنوان 35,000 مردم است.

کارشناسان مقصر رشد تهدید بیابان ملخ در تغییر آب و هوا. آنها می گویند پرورش ملخ به طور مستقیم مربوط به رطوبت خاک و مواد غذایی در دسترس است.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *