مستند: تا زن بیمار می افتد در حالی که ایستاده در صف برای جیره بندی می میرد

علت مرگ هنوز مشخص نیست و در آن حال گفت که او در اثر حمله قلبی است. (بازنمودی تصویر)

35 سال است که بیمار در حالی که ایستاده در صف در یک فروشگاه در اوتار پرادش را Badaun منطقه به جمع آوری رایگان جیره در حال توزیع در طول مستند درگذشت, در بیمارستانی در انتخابات گفت: در روز شنبه.
این رویداد در روز جمعه. پلیس ارسال می شود بدن پس از مرگ آنها گفت.

“ما اطلاعات در مورد مرگ یک زن در حالی که ایستاده در صف در خارج از فروشگاه به برنج. منطقه عرضه افسر فرستاده شده به نقطه. علت مرگ هنوز مشخص نیست و در آن حال گفت که او در اثر حمله قلبی است. هنگامی که (پس از مرگ) گزارش همراه خانواده اش کمک خواهد کرد,” منطقه دادرس کومار گفت: Prashant.

اخبار مرتبط

منطقه عرضه افسر Ramendra Pratap Singh گفت: “هر روستاییان زن در اثر حمله قلبی است. این موضوع در حال جستوجو کرد. “از آنجا که شبکه تلفن بود و نه مناسب و اینترنت کند بود, آن زمان مصرف به چاپ کوپن. به عنوان یک نتیجه, توزیع جیره غذایی در نظر گرفتن زمان,” او گفت:.
این اوتار پرادش دولت ارائه رایگان جیره غذایی به فقرا در سراسر کشور مستند به ساقه گسترش coronavirus. با کسب و کار, بسته, بسیاری ارائه شده است بیکاری و اجرا از پول نقد برای خرید مواد غذایی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de