مستند به لغو بخشی از مارس 20

صنعت را شاهد بخشی از بلند کردن اجسام از مستند از مارس 20 با محدود ساخت و ساز معدن و ساخت آن را سخت بودن مجاز است. این جدا کشاورزی و عملیات مالی که در حال حاضر کاربردی ادامه خواهد داد به طوری باقی می ماند.

تجدید نظر مستند دستورالعمل صادر شده توسط وزارت روز چهارشنبه اما روشن ساخته است که سفر از راه دور — هوایی قطار و یا جاده و حمل و نقل عمومی در سراسر کشور باقی خواهد ماند معلق همراه با موسسات آموزشی و مراکز خرید و سینما و سالن و اماکن مذهبی تا مارس 3, تکمیل 40 روز از مستند.

دولت نیز بالابر برخی از محدودیت ها اجازه می دهد تا عملیات توسط خدمات پیک, e-commerce, شرکت ها و حمل و نقل توسط حمل و نقل جاده. آن را راه اندازی مجدد بندر و حمل و نقل هوایی عملیات.

به طور مشابه را انتخاب کنید فعالیت های صنعتی به خصوص در خارج از مناطق شهری و کسانی که مهم است برای حفظ خدمات ضروری و تامین خواهد شد مجاز به تابع از مارس 20. اکثر صادرات واحد می تواند به تدریج خود را راه اندازی مجدد عملیات پس از تولید در SEZs و صادرات واحدهای مجاز است به سر در آوریل 20, با پایبندی به هنجارهای.

هدف از اصلاح دستورالعمل ها است که به تحکیم دستاوردهای به دست آمده در مرحله اول از این مستند و بیشتر آهسته گسترش Covid-19 در حالی که ارائه کمک به کشاورزان و کارگران و روزانه دستمزد حقوق بگیران وزارت گفت.

ماسک صورت اجباری

دستورالعمل تجویز اجباری اقدامات مانند خانه ساخته شده از صورت را پوشش می دهد در محل کار و در اماکن عمومی, بهداشت و, بهداشت و درمان اقداماتی مانند ارائه sanitisers, مبهوت شیفت و کنترل دسترسی حرارتی غربالگری و جریمه برای تف.

متحده خواهد بود مسئول برای حصول اطمینان اجتماعی فاصله پروتکل در محل هستند. معافیت نمی شود به ویروس مهار مناطق مشخص شده توسط دولت و مقامات منطقه ای وزارت گفت.

اجازه فعالیت از مارس 20 با هدف تضمین این که کشاورزی و فعالیت های مرتبط باقی می ماند به طور کامل و کاربردی اقتصاد روستایی از توابع با حداکثر بهره وری و فرصت های شغلی ایجاد شده به صورت روزانه دستمزد حقوق بگیران و دیگر اعضای نیروی کار.

بیش از 45 کرور رسمی بخش از کارگران که بستگی دستمزد روزانه شده اند و بدون کار از مستند تحمیل شد در 25 مارس. به طور مشابه بیش از 60 درصد از جمعیت بستگی دارد به طور مستقیم یا غیر مستقیم در بخش کشاورزی برای امرار معاش.

حمل و نقل مجاز

دستورالعمل حمل و نقل گفت: از هر دو ضروری و غیر ضروری کالاهای مجاز خواهد بود. نیز مجاز هستند عملیات کشاورزی از جمله خرید محصولات کشاورزی; بازاریابی از طریق اطلاع mandis و مستقیم و غیر متمرکز بازاریابی; تولید و توزیع و خرده فروشی از کود و آفت کش ها و دانه ها و فعالیت های دریایی و داخلی شیلات و دامپروری از جمله زنجیره تامین شیر و محصولات لبنی و مرغ و زندگی-سهام کشاورزی.

چای و قهوه و مزارع لاستیک خواهد شد مجاز به تابع با 50 درصد نیروی انسانی است.

صنایع فعال در مناطق روستایی از جمله پردازش مواد غذایی ساخت و ساز جاده های آبیاری, پروژه های ساختمان ها و پروژه های صنعتی و با این نسخهها کار تحت MGNREGA مجاز خواهد بود.

چه تغییرات و آنچه باقی می ماند همان

  • هیچ راه دور سفر های ریلی یا جاده
  • شهر حمل و نقل عمومی را به حالت تعلیق باقی می ماند
  • کشاورزی عملیات بانکی به ادامه
  • فعالیت های مجاز در دامداری و شیلات مزارع
  • محدود فعالیت های صنعتی در مناطق روستایی, صادرات, مناطق از آوریل 20
  • این تسهیلات معتبر نیست برای مهار مناطق
  • نهادهای علمی اماکن مذهبی مراکز به ماندن بسته تا آوریل 3

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im