مستند: ماشین آلات می کند 1,000 rotis یک ساعت برای نیازمندان در Noida

Lockdown, roti making machine, roti making machine in noida, Bhangel village, COVID-19, Noida Authority,noida bank, latest news on coronavirus outbreakNoida اقتدار پنج عامل جامعه آشپزخانه و توزیع حدود یک لاخ مواد غذایی بسته های روزانه (ناهار و شام شامل) مدیر کل Rajeev Tyagi گفت. (بازنمودی تصویر: فردا نیوز)

یک roti-دستگاه است که باعث می شود از 1000 قطعه از تخت نان در هر ساعت تضمین کرده است که نیازمند نیست در اینجا گرسنه در طول COVID-19 ناشی از مستند, مقامات گفت. نصب شده در یک جامعه آشپزخانه در Bhangel روستای دستگاه کمک می کند تا تسهیلات توسط Noida اقتدار در اوتار پرادش تولید 15,000 rotis در یک روز گفتند.

دستگاه عمل در دو شیفت یک بار در صبح و پس از آن در شب و آن را چرخ کردن اندازه دور و کرکی rotis هستند که پس از خدمت در غذا بسته به معنای برای نیازمندان, مقامات گفت. به گفته مقامات دستگاه نصب شده در هفته گذشته است صرفه جویی در زمان در آماده سازی و توزیع غذا بسته به دلیل افزایش تقاضا برای مواد غذایی از حاشیه رانده بخش از جامعه است.

اخبار مرتبط

آن است که یک فرایند خودکار و ماشین باعث می شود خیلی بیشتر rotis از چه ساخته شده اند که به صورت دستی آنها گفت. این مستند در سراسر کشور را محدود می کند جنبش مردم برای شکستن زنجیره انتقال COVID-19 و آن اعمال شده توسط دولت از مارس 25 به 14 آوریل و پس از آن تمدید ممکن است 3.

در Noida هزاران نفر از کارگران مهاجر و روزانه شرط کردم رشته یا چپ بودند بیکاری به عنوان کارخانه ها و موسسات کسب و کار تعطیل عملیات با توجه به مستند.آنها در سمت چپ رحمت از دولتی و سازمانهای خصوصی برای وعده های غذایی جیره و حمایت مالی است.

Noida اقتدار پنج عامل جامعه آشپزخانه و توزیع حدود یک لاخ مواد غذایی بسته های روزانه (ناهار و شام شامل) مدیر کل Rajeev Tyagi گفت. “جامعه آشپزخانه در Harola, Mamoora, Bhangel, Sorkha و در شانی Mandir و 18 39,780 مواد غذایی بسته های توزیع شده تا مارس 23. علاوه بر سازمان های غیر دولتی و ساکنان شهر نیز کمک در تلاش برای تغذیه نیازمندان” Tyagi گفت PTI.

در حالی که یک roti-ساخت دستگاه نصب شده در Bhangel آشپزخانه, تلاش هستند, در تهیه بیشتر چنین دستگاه هایی برای نگه داشتن سرعت با افزایش تقاضا برای, وعده های غذایی, Noida اقتدار افسر وظیفه ویژه (OSD) Avinash Tripathi گفت.

“ماشین در Bhangel ساخت 7,000 به 7,500 rotis در یک شیفت و حدود 15000 روزانه. وجود دارد یکنواختی در این rotis آنها کرکی در شکل گرد و در اندازه مساوی. این روند موجب صرفه جویی در زمان و ممکن نبود به صورت دستی? Tripathi گفت PTI. “

OSD گفت: مواد غذایی بسته های توزیع شده توسط سازمان نیز شامل dal, برنج, poori و یک بشقاب سبزیجات ذکر است که ساکنان شهر نیز با تجمع در منابع برای کمک به کسانی که نیاز دارند در طول بیماری همه گیر.
“بخش 7X جوامع در شهرستان به عنوان مثال ایجاد کرده اند ‘Roti بانک’ و ساکنان به طور داوطلبانه در حال آماده سازی دو و چهار و یا شش اضافی rotis در خانه های خود هستند که پس از جمع آوری توسط Noida اقتدار و گرفته شده برای توزیع Tripathi گفت.”

اوتار پرادش را Gautam Budh نگر منطقه که شامل نویدا شهرستان تا کنون ثبت 103 موارد مثبت این رمان coronavirus. در سمت روشن 54 از بیماران بهبود یافته اند تا کنون ترک 49 فعال موارد بر اساس آمار رسمی که روز جمعه بعد از ظهر.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im