مستند یک دکمه مکث آن را نمی خواهد شکست Covid: راهول گاندی

سابق کنگره رئیس جمهور و Wayanad MP راهول گاندی گفت: در روز پنج شنبه که حاوی Covid-19 بدون پوسته پوسته شدن تست ها امکان پذیر نمی باشد.

هشدار مرکز علیه اعلام پیروزی در مبارزه او گفت: استراتژیک اقدامات لازم برای مبارزه با بیماری همه گیر و تنگنای اقتصادی است که انتظار می رود در مجموعه با توجه به مستند.

متحده باید با توجه به قدرت و منابع برای مبارزه با Covid او بیشتر گفت. او همچنین پرسید: این مرکز به انتشار foodgrains از جرنرس به فقرا.

“بزرگترین سلاح در برابر ویروس تست شده است. آزمایش در مقیاس بنابراین شما می دانید که در آن ویروس در حال حرکت است و شما می توانید جدا و مبارزه با آن است. ما تست میزان 199 میلیون و اگر شما نگاه کنید در تمام تست هایی که انجام شده است به طور میانگین 350 در منطقه” Rahul به خبرنگاران گفت: از طریق ویدئو کنفرانس.

او گفت: این مستند اجازه می دهد تا زمان و فضا را در منابع پزشکی تا سطح شیب دار تست توانایی های آماده سازی بیمارستان ها و هواکش. “یک تصور غلط است که من می خواهم برای روشن است که به هیچ وجه یک مستند شکست ویروس; آن متوقف می شود این ویروس برای مدتی” او گفت:. “اولین چیزی که به درک این است که یک مستند است که مانند یک دکمه مکث — خود را در هیچ راه حلی برای کوروناویروس. هنگامی که ما آمده ایم از این مستند ویروس شروع خواهد شد کار خود را دوباره. بنابراین این مهم است که ما باید یک استراتژی برای بیرون آمدن از این مستند.”

تلاش هماهنگ

“ما در یک وضعیت جدی است که روشن است و من فکر می کنم همه احزاب سیاسی باید با هم کار کنند و مردم هند باید با هم کار کنند اگر ما می خواهیم برای حل این مشکل و شکست این ویروس گفت:” Rahul.

از او پرسید: این مرکز برای استفاده از تست برای کمک به کشورهای در مبارزه خود را نه فقط برای پیگیری بیماران اما برای دیدن جایی که این ویروس در حال حرکت است. “قدرت ما در مبارزه با Covid-19 است که در دولت و در سطح منطقه. موفقیت در Wayanad شده است با توجه به سطح منطقه ماشین آلات. بنابراین مبارزه با Covid نباید از بالا به پایین اما از پایین به بالا. نخست وزیر باید توانمند متحده,” او گفت:.

اظهار نظر در تصمیم این مرکز را به حالت تعلیق MPLADS (اعضای پارلمان محلی منطقه طرح توسعه) برای دو سال, او گفت: آن است که یک هسته موضوع در حال حاضر. “تمرکز ما باید در استفاده دقیق از منابع ما,” او گفت: دور نگه داشتن از ساخت سیاسی نظرات. “بیایید فراموش نکنید آنچه که تا کنون اتفاق افتاده است با تست. ما در یک وضعیت اضطراری در حال حاضر. همه از هند نیاز به مبارزه با این با هم. ما باید به کار با اتخاذ ضعیف روش اما با یک استراتژی است.”

متحده در حال دریافت بودجه برای مهار این ویروس به سرعت به اندازه کافی گفت: Rahul. “مبارزه با کروناویروس است در دو جبهه — پزشکی و اقتصادی” او اشاره کرد.

او گفت: وجود خواهد داشت یک کمبود مواد غذایی هر چند وجود دارد مقدار زیادی از ذخیره سازی در انبارها. “دادن غذا به فقرا و شامل کسانی نیز که جیره کارت. ایجاد یک راه برای ایمنی مواد غذایی,” او گفت:.

NYAY مانند طرح

“مانند NYAY (Nyuntam Aay Yojana حداقل درآمد تضمین طرح پیشنهاد شده توسط کنگره قبل از 2019 انتخابات) به پول به طور مستقیم به 20 درصد از فقرا است. استفاده از برخی از نام های دیگر, اگر شما تا به جای NYAY,” او اضافه شده است.

بیکاری در حال افزایش است و از آن می گذرد به بدتر گفت: کنگره MP. تدوین بسته های کوچک و متوسط است که می تواند به استخدام افراد و همچنین برای شرکت های بزرگ او اضافه شده است.

پیشنهاد استراتژیک باز’ پس از مستند, Rahul گفت: این مرکز باید اول باز مناطق کلیدی و استفاده از تست برای شناسایی نقاط. “این جایی است که ramping تا تست مهم است — به صورت پویا به شناسایی نقاط. ایجاد دو پایه مناطق — نقاط مهم و غیر نقاط. استفاده از تست برای شناسایی نقاط بنابراین شما می توانید مانیتور دقیقه یک منطقه تبدیل به یک کانون و شما می توانید سرکوب آن” او پیشنهاد کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de