مستند باعث سیرسی مزرعه co-op آنلاین راه اندازی فروش

عرضه کالاهای اساسی نقش کلیدی در اجرای lockdown روش.

فعلی مستند در سراسر کشور ساخته شده است که کشاورزان تعاوني در کارناتاکا را Uttara کانادا منطقه وارد بازاریابی آنلاین فضا در آن منطقه عملیات.

Totagars’ تعاونی فروش جامعه (TSS) با مسئولیت محدود در سیرسی که در عمل یک بازار فوق العاده در این شهر راه اندازی کرده است یک سرویس به عرضه مواد غذایی و دیگر اقلام ضروری در درب خانه شهروندان این شهر است.

Ravish Hegde مدیر کل از TSS Ltd گفت BusinessLine که تعاونی شد ساخت آماده سازی برای بازاریابی آنلاین از اقلام فروخته شده در آن سوپر مارکت. این وضعیت ناشی از مستند چراغ تعاونی برای اجرای آن بلافاصله.

برای مقابله با این مستند گفت: “Uttara کانادا دولت های منطقه خواسته بود تعاونی برای تامین کالاهای اساسی برای مردم روستایی در آستان خود.

پس از این TSS شناسایی 25 تعاونی در روستای سطوح در سیرسی taluk و آغاز عرضه کالاهای اساسی به آنها. این روستا در سطح تعاونی ها در نوبت عرضه کالا به مردم در روستاهای مربوطه.

همچنین بخوانید: https://www.thehindubusinessline.com/economy/agri-business/a-cooperative-that-caters-to-almost-all-needs-of-farmers/article27890415.ece

Hegde گفت: این طرح به اعتماد به نفس و TSS به راه اندازی فروش آنلاین مواد غذایی و دیگر کالاهای اساسی در سیرسی شهر محدودیت. او گفت: شهروندان سیرسی هم اکنون می توانید با ورود به پورتال از TSS سوپر مارکت و شروع به سفارش حدود 400 اقلام آنلاین.

این سرویس که محدود است به سیرسی در حال حاضر خواهد شد و به مناطق دیگر گسترش در taluk در این روز آمده است.

او گفت: اعضای TSS می توانید با استفاده از حساب خود را با جامعه برای پرداخت به خرید آنلاین. شهروندان همچنین می توانید با استفاده از کانال های دیجیتال پرداخت. تعاونی نیز فراهم می کند پول نقد در تحویل گزینه برای پرداخت, او گفت:.

برنامه همچنین طرحهایی برای راه اندازی آنلاین بازاریابی نهاده های کشاورزی و ادوات به کشاورزان در روز به Hegde اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de