مستند در ماهاراشترا: همه فعالیت های مرتبط با کشاورزی معاف

همه فعالیت های مرتبط با کشاورزی از جمله حمل و نقل دانه و کود شده است به طور کامل معاف از مستند در ماهاراشترا. منطقه ای حمل و نقل دفاتر در هر منطقه دستور داده شده است تا به موضوع حاضر مجوز و برچسب به وسایل نقلیه حمل محصولات کشاورزی. افسران گفته شده به اطمینان حاصل شود که هیچ عملیات کشاورزی قطع شده پس از اعمال بخش 144 در دولت گفت: دولت, کشاورزی, وزیر Dadaji Bhuse روز پنج شنبه در یک بیانیه های رسانه ای.

برنامه نیز ساخته شده است برای اطمینان حاصل شود که کشاورزی حمل و نقل بین بمبئی و پونا و ناسیک هستند و بدون وقفه در بیانیه ای گفت:.

پونا و ناسیک عمده محصولات کشاورزی-تولید مناطق در دولت است. ناسیک توپی برای تهیه پیاز را به کل کشور در حالی که بمبئی منطقه شهری است که بزرگترین مصرف کننده.

پرداختن به نگرانی های کشاورزان و شهروندان بر اساس فوری وزیر گفت که مردم نباید عجله به سبزیجات و میوه فروشندگان به عنوان وجود دارد به اندازه کافی عرضه در بازار است. او تاکید کرد که فروش کالا باید اتفاق می افتد زمانی که چهار یا پنج تجار گرد هم می آیند و حفظ فاصله اجتماعی بین آنها و خریداران است. او درخواست کشاورزان و تجار به فروش کالاهای خود را در مکان های مختلف بدون ازدحام بازار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>