مستند در کرالا به عنوان شش مورد جدید از Covid-19 سطح

کرالا اعلام کرده است عمده سرکوب توابع عمومی در دولت و بسته شدن مدارس و کالج ها با شش مورد جدید از Covid-19 گزارش روز سه شنبه. تعداد کل افراد آلوده در کشور افزایش یافته است به 15 با سه کشور نیز اول شده پس از بهبودی مرخص.

شش مورد جدید شناسایی شده اند که در معرض خطر تماس سه عضو خانواده است که وارد شده بود از ویروس-آمار ایتالیا در کوچی در فوریه 29 و کسی که اقدام کرده بود خانه unscreened به Ranni در Pathanamthitta منطقه.

تنها امتحانات مجاز

دولت در تلاش است بهترین خود را برای جلوگیری از گسترش این ویروس مخوف که باز کرده بود یک جبهه جدید با خانواده به احتمال زیاد آلوده کردن هزاران نفر از مردم با مراجعه به قوم و مکان های مختلف از عبادت ادارات دولتی و سوپر مارکت ها.

وزیر Pinarayi Vijayan گفت newspersons در اینجا پس از جلسه هیئت دولت که به طور منظم در کلاس های متوقف خواهد شد در تمام موسسات آموزشی از جمله دانشگاه ها و نهادهای حرفه ای از فردا (چهارشنبه) به عنوان یک گام در احتیاط فراوان. تنها برنامه ریزی امتحانات (SSLC و بالاتر ثانویه) را اجازه داده شود در مدارس. نیز وجود خواهد داشت که بان کی مون در تعطیلات تابستان کلاس/شهریه.

جلوگیری از تجمع جرم

تئاتر بیش از حد خواسته شده است به پایین تا مارس پایان. کمدي درام/نشان می دهد اجازه داده نخواهد شد. دولت در حال شکل گرفتن است تا با این مرکز مورد کسانی که شاغل خارج از کشور که در خطر از دست دادن شغل به علت محدودیت در سفر. این DGP پلیس کارگردانی شده است به روز رسانی وزارت بهداشت جزئیات اتباع خارجی/شهروندان در حال حاضر رفت و آمد در دولت است.

مراکز عبادت در حال درخواست برای جلوگیری از برگزاری جشنواره مهم برای جلوگیری از تجمع جرم. این درخواست حتی تپه حرم Sabarimala که در آن تنها مناسک روزانه انجام خواهد شد بدون رسمی darshans. دولت نیز لغو همه مخاطب انبوه برنامه ها و توابع عمومی. ادامه جلسه مجلس را اجرا خواهد کرد البته آن.

تخلف از قانون

همه مسافران بین المللی پس از رسیدن به فرودگاه ها/بنادر باید خود را فاش کشور/شهر مبدا و هر گونه تلاش برای فرار از غربالگری و یا پنهان کردن علائم خواهد شد تلقی به عنوان تخلف از قانون و بر این اساس پس از عمل است. دولت رسیدن به بیمارستان های خصوصی در, یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش ویروس. حامل ویروس باید به شدت رعایت قرنطینه/انزوا و اجتناب از تماس با دیگران است.

دولت نیز کار با انجمن های مقیم در مناطق شهری و آشا کارگران برای شناسایی کسانی که وارد کرده اند از مقصد های بین المللی. در حالی که وجود دارد هیچ دلیلی برای زنگ وجود دارد که بیشترین نیاز به رعایت احتیاط به وزیر گفت. دولت در حال بررسی امکان تأمین منابع/تولید مقادیر کافی از ماسک صورت و sanitisers.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im