مستند در کارناتاکا برای ادامه تا آوریل 3

در کارناتاکا دولت تصمیم گرفته است برای گسترش مستند تا آوریل 3. اما دقیق مستند اقدامات به ادامه برای برخی از زمان در مهار مناطق.

این تصمیم به این اثر گرفته شد و در کابینه دیدار با ریاست وزیر BS Yediyurappa روز دوشنبه و دولت است انتظار بیشتر دستورالعمل از مرکز مستند آرامش اقدامات برای مناطق سبز و یا عدم مهار مناطق.

در ضمن بعد از کم تعداد مثبت و مورد تأیید این روز را دیدم 18 مورد جدید به طور عمده در شمال کارناتاکا مناطق.

در شب یکشنبه شایعات بیش از قرنطینه سوخت خشونت در Padarayanapura منطقه در بنگلور. این بازداشت 54 نفر بود که زیاده روی در حمله به پلیس و BBMP بهداشت و درمان کارگران است.

قانون و امور پارلمانی وزیر J C Madhuswamy در جلسه توجیهی با خبرنگاران پس از دیدار با کابینه گفت: Karnatkaa است کاوش promulgating احکام در خطوط کرالا و Uttara پرادش برای ایمن گارد خط مقدم بهداشت و درمان کارگران از حملات.

امروز کابینه همچنین دارای قدرت وزیر و دبیر کل به تدوین دستورالعمل مشاوره با Covid19 نیروی کار نگه داشتن دولت مرکزی مشاوره.

Covid-رایگان ولسوالی

S سورش کومار, Karnataka ابتدایی و متوسطه وزیر آموزش و پرورش گفت: 10 از 30 مناطق اعلام شده به هیچ عنوان ویروس مناطق. در حالی که برخی از مناطق که تا به حال Covid موارد اما در حال حاضر تبدیل به ویروس رایگان. Kodagu گزارش نشده هر صورت برای 32 روز نیلنگا پس از 26 روز Davangere پس از 25 روز و Udupi پس از 22 روز.

ICMR انتخاب شده است 82 مناطق در 25 متحده که در آن به عنوان یک اقدام پیشگیرانه آزمایشات گسترده بر روی کل جمعیت در حال انجام است برای تقویت سطح محلی ارزیابی برای مبارزه با گسترش ویروس. “در دولت — Kalaburgi بنگلور و نیلنگا انتخاب شده اند گفت:” سورش کومار.

دولت دیدم 18 جدید کروناویروس موارد مثبت در دوشنبه در نظر گرفتن دولت شمارش به 408 موارد 16 و میر. تا کنون 112 بيمار مرخص شده. ما از 280 موارد 278 موارد مثبت شامل یک زن باردار در انزوا و پایدار و دو در بخش مراقبت ويژه. 18 مورد مثبت شد از ویجیپورا 11 موارد Kalaburgi – 5 موارد گدگ و بیدر یک مورد در هر.

آن/BT دفاتر

موثر برای پیشگیری از گسترش بیشتر Covid-19 و اقدامات لازم نسبت به مهار فعالیت کمیسر BBMP اعلام کرده است 19 مهار مناطق در شهر بنگالور. آنها در حال گسترش در سراسر جنوب – هشت بخش شرق – چهار بخش سه بخش RR نگر و Bommanahalli یک هر و Mahadevapura – دو بخش. تلاش در به انتصاب مهار فرمانده برای نظارت بر عملیات.

دبیر کل نیز صادر شده جهت به تمام ادارات معاون کمیسیون سرپرست پلیس و دیگر رؤسای ادارات که آنها باید همچنان به اجرای این اقدامات در حال حاضر در نیروی در دولت برای مهار Covid19 در دولت تا نیمه شب از 21.

آن/BT شرکت هایی که تا به حال به از سرگیری عملیات با 33 درصد در حال حاضر به صبر کنید کمی طولانی تر است.

نرخ مرگ و میر

صحبت کردن در مورد مرگ و میر, نرخ سورش کومار گفت: “ما می خواستیم برای روشن شدن شک و تردید در نرخ مرگ و میر بالا ما تجزیه و تحلیل و پیدا کردن که از 16 مرگ 80 درصد بالاتر از سن 60 سال و تعادل شد ساری موارد است. برخی از آنها با تاخیر صورت رسیدن به بیمارستان در زمان.”

سن پروفایل 408 موارد مثبت در دولت به شرح زیر است: 0-5 سال: شش مورد 5-10 سال: 12 موارد 10-20 سال: 32 موارد 20-30 سال: 96 موارد 30-40 سال: 99 موارد 40-50 سال: 56 موارد 50-60 سال: 44 مورد 60-70 سال: 48 نفر و بالای 70 سال -15 موارد است.

وزیر گفت: Karnataka اجرا کرده است وزارت امور جهت برای اطمینان از صاف حرکت زنجیره تامین کالا ضروری است از جمله توسط e-commerce در طول مستند دوره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de