مستند در هند نهفته است 40 میلیون داخلی مهاجران: بانک جهانی

coronavirus, coronavirus in india, coronavirus pandemic, coronavirus lockdown, coronavirus impact, coronavirus lockdown impact, COVID-19 lockdown impact on migrants, World Bank on Indian migrants, coronavirus impact on migrants, World Bank, World Bank on Indiaدر هند تعداد کم ماهر مهاجران به دنبال اجباری ترخیص کالا از گمرک برای مهاجرت اندکی افزایش یافت و هشت درصد به 368,048 در سال 2019.

در سراسر کشور مستند در هند آغاز شده است که حدود یک ماه پیش نهفته است نزدیک به 40 میلیون داخلی مهاجران بانک جهانی گفته است.

“این مستند در هند نهفته است معیشت بخش بزرگی از این کشور نزدیک به 40 میلیون داخلی مهاجران. حدود 50,000 تا 60,000 نقل مکان کرد و از مراکز شهری به مناطق روستایی از مبدا در طول چند روز” بانک گفت: در یک گزارش منتشر شده در روز چهارشنبه.

اخبار مرتبط

با توجه به گزارش ‘COVID-19 بحران از طریق مهاجرت لنز’ — قدر داخلی مهاجرت حدود دو و نیم بار است که از مهاجرت بین المللی.

“مستندات از دست دادن اشتغال و اجتماعی فاصله باعث هرج و مرج و روند دردناک توده بازگشت داخلی برای مهاجران در هند و بسیاری از کشورهای آمریکای لاتین ،

بنابراین COVID-19 مهار اقدامات ممکن است کمک به گسترش این بیماری همه گیر در این گزارش گفت:.

دولتها باید برای مقابله با چالش های مواجه داخلی مهاجران از جمله آنها در خدمات بهداشتی و انتقال پول نقد و دیگر برنامه های اجتماعی و حفاظت از آنها را از تبعیض آن گفت.

بانک جهانی گفت که coronavirus بحران هر دو بین المللی و داخلی مهاجرت در جنوب آسیا و منطقه است.

به عنوان مراحل اولیه بحران آشکار بسیاری از مهاجران بین المللی به ویژه از کشورهای حوزه خلیج فارس بازگشت به کشورهایی مانند هند و پاکستان و بنگلادش – تا زمانی که محدودیت های مسافرتی متوقف کردن این جریان.

برخی از مهاجران بود به تخلیه توسط دولت از جمله کسانی که از چین و ایران آن را گفت.

قبل از coronavirus بحران مهاجر خروج از منطقه بودند قوی این گزارش گفت:.

تعداد ثبت شده در درجه اول کم ماهر مهاجران از پاکستان و هند افزایش یافت در سال 2019 نسبت به سال قبل است اما انتظار می رود کاهش در سال 2020 با توجه به همه گیر و قیمت نفت کاهش تأثیر کشورهای خلیج فارس است.

در هند تعداد کم ماهر مهاجران به دنبال اجباری ترخیص کالا از گمرک برای مهاجرت اندکی افزایش یافت و هشت درصد به 368,048 در سال 2019.

در پاکستان تعداد زیادی از مهاجران شروع به پریدن کرد از 63 درصد به 6,25,203 در سال 2019 تا حد زیادی با توجه به دو برابر شدن مهاجرت به عربستان سعودی آن را گفت.

با توجه به بانک جریان مهاجرت هستند به احتمال زیاد به سقوط اما سهام بین المللی مهاجران ممکن است کاهش بلافاصله پس از مهاجران نمی تواند به بازگشت به کشور خود با توجه به ممنوعیت سفر و اختلال در خدمات حمل و نقل.

در سال 2019 بودند در اطراف وجود دارد 272 میلیون مهاجران بین المللی.

نرخ بازگشت داوطلبانه مهاجرت است به احتمال زیاد به سقوط به جز در مورد چند مرزی مهاجرت دالان در جنوب (مانند ونزوئلا-کلمبیا نپال-هند و زیمبابوه–آفریقای جنوبی میانمار-تایلند) آن را گفت.

کارگران مهاجر تمایل به معرض از دست دادن شغل و حقوق و دستمزد در طول یک بحران اقتصادی در کشور میزبان بیشتر از مادری متولد شده کارگران است. مستندات در اردوگاه های کار و خوابگاه نیز می تواند افزایش خطر سرایت میان کارگران مهاجر.

“بسیاری از مهاجران رشته شده اند با توجه به تعلیق از خدمات حمل و نقل. برخی از کشور میزبان را اعطا ویزا پسوند و موقت عفو به کارگران مهاجر و برخی را به حالت تعلیق در غیر ارادی بازگشت مهاجران ،

مشاهده است که سیاست های دولت در پاسخ به COVID-19 بحران را تا حد زیادی حذف شدند مهاجران و خانواده های خود را از بانک جهانی گفت: وجود یک مورد قوی برای جمله مهاجران در کوتاه مدت استراتژی های بهداشتی در تمام کشورها با توجه به اثرات جانبی مرتبط با سلامت از کل جمعیت در این صورت بسیار مسری بیماری همه گیر.

بانک گفت: دولت به خوبی می توانم به نظر در کوتاه مدت, میان مدت و بلند مدت مداخله برای حمایت از رشته مهاجران, پرداخت و زیرساخت, از دست دادن درآمد برای امرار معاش خانواده به خانه و دسترسی به بهداشت و درمان ، مسکن ، آموزش و پرورش و شغل برای کارگران مهاجر در میزبان/حمل و نقل کشور و خانواده های خود را.

این بیماری همه گیر است و همچنین بر کمبود جهانی بهداشت حرفه ای و نیاز فوری برای همکاری جهانی و سرمایه گذاری های بلند مدت در آموزش پزشکی آن را گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru