مستند-آمار خودرو نمایندگی مجاز و فروش در کرالا به دنبال دولت مداخله

خودرو نمایندگی انجمن کرالا گفت: بازار خودرو که در یک رکود قبل از شروع Covid-19 شیوع بیشتر به سمت بحران شدید.

این خودرو در بخش عمومی بوده است تلاش برای دو سال گذشته است. ترکیب این کرالا مواجه شده است سیل برای دو سال متوالی. در حال حاضر آن را به نوبه خود از Covid-19.

این خودرو در بخش خرده فروشی در حال حاضر با وضعیتی وخیم بالا نرخ بهره و هزینه های عملیاتی. بسیاری از نمایندگی تعطیل کردن کسب و کار در سال گذشته و در نتیجه تعداد زیادی از زیان کار کرالا Automobile Dealers Association, منشی, Manoj Kurup گفت.

“ما احساس می کنیم که آن را به یکی دیگر از 8 ماه به بازار برای بهبود یافتن از بحران کنونی است. خودکار خرده فروش بازار که استخدام بیش از یک لاخ کارگران کرده است و هر گونه حمایت از تولید کنندگان و یا دولت است. بدون اقدامات امداد و یا دیگر نجات سیاست ها و یا بسته های اعلام شده برای این بخش است. هند خودروسازان از جمله Maruti هیوندای ماهیندرا و هوندا هستند و تنها پرداخت غرامت برجسته.

“در این سناریو, سرنوشت, نمایندگی و شغل بیش از یک لاخ کارگران آویزان در تعادل می باشد. دولت باید اعلام کند کاهش مالیات و نجات بسته urgentlyto حفظ بازار خودرو.” Kurup گفت.

وزیر باید دخالت کند و اقدامات درمانی از جمله در موضوع اجاره معافیت. اقدام فوری مورد نیاز است برای جلوگیری از تعطیل کردن بسیاری از نهادها در این بخش گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de