به گجرات دولت در روز پنج شنبه با صدور دستورالعمل برای صنایع و فعالیت های تجاری به رزومه از مارس 20. این تسهیلات قابل اجرا خواهد بود به مناطق اعلام شده به عنوان کانون و یا مهار مناطق در شهرهای مختلف دولت است.

دولت اعلام کرد که فعالیت های تجاری و کسب و کار می تواند شروع و عملکرد از مارس 20 اما با توجه به روش های ایمنی و اجتماعی-فاصله.

این تصمیم به تشکیل کمیته ها در سطح منطقه تحت رهبری منطقه جمع آوری خواهد شد که نظارت بر اجرای تسهیلات به صنایع و فعالیت های تجاری خود را در حوزه های قضایی است.

7-عضو پانل

در یک اطلاعیه روز پنج شنبه دولت اطلاع داد که در 7-عضو کمیته جدا از منطقه جمع سایر ذینفعان از جمله محلی مسئول توسعه صنعتی, هیئت مدیره کار, افسر, افسر بهداشت کارخانه بازرس در شرکت شهرداری مناطق یک معاون شهرداری کمیسر و یک افسر از منطقه مرکز صنعتی است.

این کمیته صدور مجوز هر دولت دستورالعمل برای از سرگیری صنعتی و تجاری عملیات در این ولسوالی از مارس 20.

دستورالعمل های استاندارد برای صنایع شامل حرارتی انجام غربالگری از مردم در استقرار اجباری, ماسک, امکانات کافی برای sanitisation و اجتماعی فاصله, مبهوت زمان ناهار مبهوت زمان ورود و خروج و مدیریت جمعیت.

همچنین صاحبان و مدیریت سازمان باید اطمینان حاصل شود که هیچ فرد از شناسایی خوشه های قرنطینه یا مناطق می پیوندد برای کار.

مناسب اقامت و اسکان ترتیبات برای کارگران و حمل و نقل امن برای وانت و رها کردن مورد نیاز خواهد بود.

دولت نیز روشن است که نقض هر یک از دستورالعمل های عملیاتی استاندارد منجر به تعلیق از تایید عملیات و واحد خاص خواهد بود مجبور به تعطیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی