مستند اثر: بادبان چهره مشکلات جریان نقدی; موجودی شمع تا 2 میلیون تن

SAIL is also sitting on a huge debt.بادبان نیز نشسته بر روی یک بدهی بزرگ.

به عنوان فروش داخلی خشک شده تا با در نظر گرفتن این مستند شامل Covid-19 گیر دولتی فولادسازی بادبان است که در مواجهه با مشکلات جریان نقدی در میان ستون تا از موجودی که لمس 2 میلیون تن در روز پنج شنبه.

“بله قطعا جریان نقدی است که به عنوان یک مشکل وجود دارد خرید و فروش در بازار داخلی و ما بسته فقط در جریان نقدی است که ما در حال گرفتن از ما بدهکاران” بادبان رئیس Anil Kumar چودری گفت: news channel.

اخبار مرتبط

چودری, اما, تراوش اعتماد به نفس از یک وانت در تقاضا یک بار مستند برداشته شده است. هر چند بخش مانند خودرو و مهندسی ممکن است زمان برای بازیابی گفت: او همچنان صعودی در ساخت و ساز و زیرساخت های بخش در کوتاه مدت که می تواند مراقبت از خود را موجودی انبار.

“وجود دارد هیچ خروجی در بازار به ویژه در بازار داخلی و هنگامی که تولید در جریان است ممکن است در 50% سطح برخی از موجودی به اتفاق می افتد.

امروز ما در حال نشستن بر روی یک موجودی از نزدیک به 2 میلیون تن عنوان کرده است. تا آنجا که (فشار) سرمایه در گردش است که نگران من فکر می کنم آن است که وجود دارد برای هر شرکت و جریان های نقدی در مشکل هستند. ما هزینه های ثابت در حدود 1,500 تومان کرور روپیه در هر ماه” او گفت:.

چودری گفت: اقدامات انجام شده توسط دولت مانند چشم پوشی از ثابت و تقاضا از اتهامات عنوان شده علیه شرکت برق آمد و دستی به صورت بادبان در حال حاضر بار تلاش.

به جزر و مد بیش از نقدینگی بحران Chaudhary تا به حال در یک پیام نوشته شده است خطاب به کارکنان در آوریل 16 از آنها خواست تا به بررسی هر یک از هزینه های رفتن به جلو و صرفه جویی در پول نقد را دنبال کنید تا با دقت با مشتریان برای ترویج فروش و متوجه غرامت برجسته. آنها همچنین خواسته شد به تمرکز بر روی تولید در حداقل ممکن است هزینه متغیر است.

بادبان نیز نشسته بر روی یک بدهی بزرگ. با توجه به بلومبرگ به عنوان در ماه سپتامبر پایان 2019 در PSU تا به حال Rs 48,181.35 کرور از Rs 41,433.88 کرور که در ماه مارس پایان 2019. صحبت کردن به کانال های خبری چودری گفت که بدهی یک مشکل نیست برای شرکت در مرحله کنونی است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de