مستند اثر: KCR پیشنهاد عظیم قطع پرداخت برای مقامات دولت از جمله IAS, IPS در Telangana

وجود خواهد داشت کاهش پرداخت از 60 درصد در AIS افسران مانند IAS, IPS و IFS در حالی که از آن خواهد شد 50 درصد در دولت کارکنان دولت.

با کاهش درآمد زیر مداوم مستند در دولت Telangana دولت روز دوشنبه تصمیم به پیاده سازی برش پرداخت برای کارکنان دولت از جمله هند خدمات افسران و بازنشستگان.
وزیر K چاندراسکار رائو برگزار شد جلسه بررسی در دولت منابع مالی در این زمینه از coronavirus
مستند و تاثیر بر درآمد.

پس از این جلسه تصمیم گرفته شد برای کاهش 75 درصد از حقوق وزیر و وزرا و MLAs, MLCs, روسای هیئت مدیره های مختلف شرکت های محلی و عمومی نمایندگان یک بیانیه رسمی گفت.

اخبار مرتبط

وجود خواهد داشت کاهش پرداخت از 60 درصد در AIS افسران مانند IAS, IPS و IFS در حالی که از آن خواهد شد 50 درصد در دولت
کارکنان دولت. با این حال دولت امان کلاس چهارم کارکنان برون سپاری و قرارداد کارکنان تنها با 10 درصد کاهش دهد.

قطع خواهد شد و 10 درصد برای کلاس چهارم بازنشسته و کارمندان و دیگران از آن خواهد شد 50 درصد است. حقوق و حقوق بازنشستگی از تمام کارکنان همه بخش های عمومی شرکت ها و دولت کمک سازمان نیز خواهد بود کسر 50 درصد است.

انتشار روشن نیست که حق عضویت پرداخت خواهد شد.

محکومیت قطع پرداخت این Telangana BJP در بیانیه ای گفت: این یک تصمیم عجولانه. “BJP احساس می کند آن است که یک اقدام شدید و بی جا”حزب در آزادی گفت:

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de