مستند اثر: تقاضای طلا در Akshay Tritiya به احتمال زیاد به سقوط 95%

“با تعطیلی کامل نمایشگاه در طول Akshaya Tritiya, جواهرات رفته آنلاین یا دیجیتال به تهیه کردن به مشتریان خود را. ما انتظار دارند تنها تا 5 درصد کسب و کار نسبت به سال گذشته” همه هند سنگهای قیمتی و جواهرات داخلی رئیس شورای Anantha Padmanaban گفت.

با جواهرات مغازه های تعطیل به دلیل مستند برای کنترل coronavirus, تقاضا برای طلا در فرخنده Akshaya Tritiya برآورد شده است به شیرجه رفتن حدود 95 درصد و تنها قابل اغماض فروش اتفاق می افتد از طریق حالت دیجیتال.
افزایش شدید در قیمت طلا با بیش از 52 درصد در یک سال گذشته نیز تشخیصی. صنعت بدن برای جواهرات گفت که خرید و فروش می شود 5 درصد نسبت به سال گذشته Akshaya Tritiya اگر چه Kalyan جواهرات بیشتر خوش بینانه و انتظار فروش 10 درصد از نرمال تقاضا است.

“با تعطیلی کامل نمایشگاه در طول Akshaya Tritiya که کاهش یافته است در این مستند 2.0, جواهرات رفته آنلاین یا دیجیتال به تهیه کردن به مشتریان خود را. ما انتظار دارند تنها تا 5 درصد کسب و کار نسبت به سال گذشته است. مردم هنوز ترجیح می دهند به لمس و احساس جواهرات طلا قبل از خرید” همه هند سنگهای قیمتی و جواهرات داخلی رئیس شورای Anantha Padmanaban گفت PTI در اینجا. او گفت که جواهر فروشان در سراسر آمده اند با نوآورانه ارائه می دهد برای جذب مشتریان برای خرید دیجیتال از جمله قفل قیمت طلا گواهی مالکیت, در میان دیگران. “هر تحویل فیزیکی یا خرید خواهد شد پس از این مستند. ما انتظار این صنعت خواهد شد و به تدریج لنگی بازگشت به حالت عادی در ماه مه و ژوئن. ما انتظار داریم تقاضا به اوج خود در طول دیوالی,” او اضافه شده است.

اخبار مرتبط

Akshaya Tritiya همچنین به عنوان شناخته شده Akha Teej است بهار سالانه زمان جشنواره در نظر گرفته شده فرخنده در بسیاری از مناطق (به خصوص در جنوب و غرب) برای آغاز سرمایه گذاری های جدید, ازدواج, گران قیمت سرمایه گذاری از جمله در طلا.
کاشت Kharif (تابستان) محصول آغاز می شود در Akshaya Tritiya در بسیاری از کشورهای. در این روز ساخت ارابه برای Ratha Yatra جشن نیز آغاز می شود در Puri Odisha. این Akshaya Tritiya همچنین در نظر گرفتن مکان و زمانی که طلا شد پوسته پوسته شدن پس از ژانویه زمانی که COVID-19 همه گیر شروع به گسترش در سراسر جهان است.

Saurabh Gadgil با CMD از PNG جواهر گفت: رزرو شده اند مداوم در طول روز است. “ما در انتظار 10-15 درصد کسب و کار نسبت به سال گذشته است. بیشتر مردم در حال رزرو کوچک فرقه خالص طلا از 2-3 گرم. جواهرات جذب مشتریان ارائه می دهد مانند e-کوپن و e-گواهی,” او اضافه شده است. او گفت: jewellers نیز ارائه قیمت قفل به عنوان طلا حاکم است در حدود 48,000 تومان به ازای هر 10 گرم و بیشتر بالا خواهد رفت به عنوان سهام خواهد رسید و در صورت عدم واردات طلا.

Kalyan جواهرات CMD T S Kalyanaraman گفت: شرایط در این سال Akshaya Tritiya کاملا متفاوت است با شرکت بیش از 140 نمایشگاه در سراسر هند و خاورمیانه بسته است. “این سال را به فروش نمی البته در مقایسه با به طور منظم آجر و موتور, نمایشگاه فروش, در طول Akshaya Tritiya,” او گفت:, و اضافه کرد که “در مدت زمان محدود از زمان اعلام ما Akshaya Tritiya ارائه و با توجه به شرایط فعلی ما انتظار داشتند که به ساعت حدود 10 درصد از معمول ما Akshaya Tritiya فروش در این سال”. Kalyan Jewellers راه اندازی کرده است طلا مالکیت گواهی برنامه بر روی پلت فرم های دیجیتال در اوایل هفته گذشته برای جذب مصرف کنندگان است.

جهانی طلا, شورای, هند, MD Somasundaram گفت: روابط عمومی معناداری وجود دارد سازمان ملل متحد سیرچشم تقاضای سرمایه گذاری طلا به عنوان بهترین اجرای کلاس دارایی و آماده است برای ادامه. طلا حاکم است در حدود 48,000 تومان به ازای هر 10 گرم است. در سال گذشته, قیمت طلا به دست آورده اند بیش از 52 درصد در مقایسه با Akshaya Tritiya در سال 2019 (7 آوریل 2019) زمانی که قیمت طلا در Rs 31,496 در هر 10 گرم, او گفت:.

طلا پس از برای نقش خود را به عنوان یک پناهگاه امن در زمان فعلی زمانی که اضطراب قوانین بالا در مورد مقیاس اقتصادی و بهبود مسیر است که هنوز ناشناخته. “مستند قیمت های بالا درآمد نگرانی به تعویق افتاد و مراسم عروسی نگه داشته اند تقاضای مصرف کننده رام تقریبا غیر موجود در بسیاری از شهرها. فروش آنلاین با برخی از بزرگ جواهر فروشان و سیستم عامل های دیجیتال مانند SafeGold و MMTC-PAMP را تسهیل مرسوم رمز خرید در مناطق شهری در حمایت از سنت است. ما باور داریم که این Akshaya Tritiya می تواند جرقه های نوآورانه روند در خرده فروشان’ رابط با مصرف کنندگان در حال ظهور نیوز – و از آن خواهد شد خوب برای طلا و گسترده تر اقتصاد” Somasundaram اضافه شده است.

Suvankar Sen, مدیر اجرایی, Senco طلا و الماس اشاره کرد که مشتریان که تحت مستند اما در عین حال نمی خواهید به دست در خرید طلا یا جواهرات برای فرخنده نه تنها یک شانس به سود قابل توجهی تخفیف در نرخ طلا و چشم پوشی در ساخت اتهامات اما همچنین یک فرصت برای کمک به COVID-19 امداد صندوق از طریق خرید خود را. “تا کنون در طول Akshaya Tritiya فروش آنلاین ارائه دهد اجرا می شود که از مارس 22-27 ما شاهد 10-15 درصد فروش نسبت به سال گذشته مجموع Akshay Tritiya فروش. همانطور که همه ما فروشگاه های آفلاین بسته در حال حاضر با توجه به مستند ما در حال تجربه مشتریان ترجیح به خرید میله های زندان, سکه, و, ساخت رمز پیشرفت از طریق e-commerce, بخش,” او اضافه شده است.

“این سال را Akshaya Tritiya متفاوت است که از سال گذشته به عنوان وجود دارد در فروشگاه فروش اتفاق می افتد این سال است. پس آمار فروش در طول Akshaya Tritiya این سال خواهد بود و تفاوت زیادی از کسانی که سال گذشته است. پس گفت که پاسخ مثبت از آنلاین فروش طلا ثابت می کند که مستند شده است و قادر به تاثیر منفی مصرف کننده روح” مالابار طلا و الماس رئیس Ahammed MP است.

Paytm طلا سخنگو گفت: آن را فروخته است بیش از 32 کیلوگرم طلا است. “ما شریک MMTC-PAMP تایید کرد که Paytm به فروش می رسد به بالاترین مقدار طلا در میان تمام سیستم عامل های دیجیتال در کشور است. شهرهای کوچکتر کمک به 60 درصد از تمام سفارشات و ما خدا را شکر به خریداران برای اعتماد خود را در Paytm طلا,” او اضافه شده است.

Ajoy چاولا, مدیر عامل شرکت, جواهرات و اشیای قیمتی در بخش Titan شرکت گفت: به رغم مداوم و عدم اطمینان و اضطراب مشتریان مثبت در آغوش e-در با قدرت و شور و شوق. “همه 328 Tanishq فروشگاه ها بسته باقی می ماند در این سال و از این رو این امر می تواند غیر منصفانه به مقایسه اعداد با سال گذشته است. اما به طور کلی مشتری پاسخ totanishq.co.در از کلید مترو و حتی با ردیف دوم و سوم به شهرها شده است بسیار دلگرم کننده است. ما تا به حال بیش از 1 میلیون بازدید کننده در وب سایت ما,” او اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de