مستند: بریتیش ایرویز برای پرواز برگشت 900 انگلستان از اتباع گجرات

این سردار Vallabhbhai Patel بین المللی (SVPI) فرودگاه اینجا را تسهیل عملیات از سه امداد پروازهای بریتیش ایرویز.

بریتیش ایرویز را به کار گیرند سه پرواز از اینجا در چند روز آینده به پشت 900 انگلستان اتباع رشته در گجرات با توجه به مستند های احمدآباد مقامات فرودگاه در روز یکشنبه. این سردار Vallabhbhai Patel بین المللی (SVPI) فرودگاه اینجا را تسهیل عملیات از سه امداد پروازهای بریتیش ایرویز برای حمل و نقل به اتباع بریتانیا که استاندارد در گجرات فرودگاه گفت: در یک نسخه.

پرواز شماره BA9113C, BA9117C و BA9117C عمل خواهد شد در آوریل 13, 15 و 17 به ترتيب آن را گفت.

اخبار مرتبط

“تخمین زده می شود که حدود 300 مسافر خواهد مدیره هر یک از این پروازها از احمدآباد” آن را گفت. دو هواپیما وارد خواهد شد در اینجا از فرودگاه هیترو در لندن را ترک و به پایتخت بریتانیا در آوریل 13 و 15. سومین هواپیما وارد خواهد شد در احمدآباد از حیدرآباد در مارس 17 و ترک لندن همان روز آن را گفت.

“مراقبت های ویژه خواهد شد گرفته شده برای تسهیل مسافران و اجتماعی فاصله در خط با بخشنامه دولت هند” آزادی گفت که SVPI فرودگاه درخواست کرده است تمام مسافران به دنبال
دستورالعمل کارکنان در وظیفه. SVPI فرودگاه مدیر Manoj Gangal است که در تماس مداوم با کمیسیون عالی بریتانیا برای اطمینان از هیچ ناراحتی ایجاد می شود به مسافران آن اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de