Local دولت دریافت خواهد کرد و در مجموع 115 میلیون دلار اضافی coronavirus پاسخ وجوه تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی و مالی محرک پاسخگویی گروه روز دوشنبه اعلام کرد.

تنسی محلی دولت بازپرداخت خواهد شد برنامه اختصاص 115 میلیون دلار در سرانه بر اساس.

“این بیماری همه گیر است و نیاز به یک سطح بالایی از هماهنگی و پشتیبانی در تمام سطوح دولت برای اطمینان از محلی تأمین می شود و سلامت و رفاه Tennesseans محافظت” لی گفت. “مالی محرک مسئوليت گروه را فراهم کرده است دور دیگری از کمک های مالی که ما کار به منظور کاهش هر گونه موانع مالی در COVID-19 پاسخ.”

مجمع عمومی در حال حاضر مورد تایید $210 میلیون دلار کمک مالی برای شهرستان و شهرداری دولت در سال مالی 2021 بودجه. جدید صندوق های متعلق به دولت های محلی که در حال حاضر دریافت مستقیم coronavirus صندوق امداد تخصیص است.

“این COVID-19 pandemic ارائه شده ما دولت های محلی با چالش های منحصر به فرد خاص به نیازهای مردم است. به دولت های محلی و کنترل بر نحوه صرف این دلار حداکثر بهره وری و تضمین می کند این پول مستقر در موثر ترین راه ممکن است” گفت: ستوان رژیم صهیونیستی. شیدا McNally, R-اوک ریج. “همانطور که ما تنظیم به حالت عادی زندگی و کار با COVID-19 مهم است که دولت های محلی باید منابع آنها نیاز به حمله ویروس ها و مسائل مربوط به آن ایجاد می کند.”

امداد استفاده خواهد شد نسبت به پزشکی و بهداشت عمومی هزینه های COVID-19-مربوط به حقوق و دستمزد هزینه های بهداشت عمومی پذیرش و هزینه و سایر منطقی لازم هزینه های متحمل شده در پاسخ به این بیماری همه گیر. بودجه ممکن است مورد استفاده قرار گیرد برای پوشش ضرر و زیان درآمد.

“کارگردانی اضافی بودجه به دولت های محلی اطمینان حاصل شود آنها می توانند همچنان به طور موثر به نیازهای ساکنان خود گفت:” مجلس کامرون سکستون R-Crossville. “COVID-19-مربوط به تصمیم گیری و هزینه های, آیا در مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش و یا در مناطق دیگر با ما خواهد بود برای آینده قابل پیش بینی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de