اخبار محلی لنگر به طور تصادفی اعلام بهبود coronavirus بیمار مرده

یک تلویزیون محلی اخبار لنگر به اشتباه اعلام کرد یک جوان coronavirus بیمار به مرده پس از دموکرات نیوجرسی رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی اعلام کرد خود را بازیابی.

نیویورک ABC7 لنگر لایحه Ritter برچسب 26 ساله نیوجرسی ساکن جک Allard مرده از coronavirus هر چند او تا به حال ساخته شده قابل توجه بازیابی پس از ورود به پزشکی ناشی از کما از بیماری است.

“پس از صرف زمان بر روی یک دستگاه تهویه و پنج هفته در بیمارستان فرماندار امروز اعلام کرد که جک مرده است” Ritter ” روز یک شنبه پخش. این کلیپ اقدام Ritter بیانیه نشان داد مورفی بحث در مورد مرد جوان را بازیابی.

“این یک ماه اما به آرامی جک بازگشت. پنج شنبه گذشته او کف توسط پزشکان و پرستاران که زندگی او را نجات داد به عنوان او راه می رفت از بیمارستان” مورفی در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت.

Ritter سپس بلافاصله اعلام کرد که او احساس “وحشتناک” برای خطای خود را.

“جک بسیار زنده است. جک ما شما را دوست دارم” لنگر آغاز شد. “جک زنده است و بازگشت به خانه. او به خانه و نه در مجازی احساس اما در کاملا تحت اللفظی و من عمیق ترین عذر خواهی می کنم.”

مورفی نیز توییتی در مورد Allard بهبود روز دوشنبه در گفت و آن پر او و دیگران با خوش بینی.

“پنج هفته پیش سابق @RHSBOYSLACROSSE standout و @BatesCollege همه آمریکایی جک Allard تایید شد مثبت #COVID19. او قرار بود در ونتیلاتور. پنج شنبه گذشته او راه می رفت بیمارستان. برای جک و صدها نفر دیگر که بهبود ما خوش بینانه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de