لابی دیدن انفجار مشتریان جدید به امید همه گیر کمک

در حالی که بسیاری از کسب و کار از بین می رود با توجه به کروناویروس اقتصادی shutdown لابی تجاری در بحران به عنوان صدها نفر از جدید و غیر متعارف مشتریان استخدام آنها را برای به دست آوردن دسترسی به دولت کمک.

نزدیک به 200 مشتریان جدید از طیف گسترده ای از صنایع ثبت شد توسط لابی در ماه گذشته با توجه به فدرال براده. بسیاری از این مشتریان هرگز استفاده از یک لابی شرکت قبل و یا انجام نداده اند به طوری که در سال.

در مجموع بیش از 3200 شرکت های صنعت گروه ها و اشخاص دیگر لابی در $2.3 تریلیون coronavirus اقتصادی امداد بسته های شناخته شده به عنوان مراقبت مصوب در ماه گذشته با توجه به تجزیه و تحلیل لابی افشای براده توسط مرکز سیاست پاسخگو.

لابی افشای عمل 1995 نیاز به فدرال لابی به فایل مشتری ثبت نام و لابی فعالیت در هر سه ماهه از جمله آنچه در قانون و یا صدور یک مشتری علاقه مند است.

Akin Gump Strauss Hauer & Feld یکی از لابی شرکت در واشنگتن توسط درآمد در آورده $12.6 میلیون نفر در لابی درآمد در سه ماهه اول گروه بهترین سه ماهه تا کنون.

برخی از سازمانها برای استخدام فدرال لابی برای اولین بار عبارتند از: نیویورک شهرستان, شهری, اپرا LaundryLux یک خشکشویی تامین کننده ماشین, قرن 21 یک فروشگاه زنجیره ای و صلح برای حیوانات, حیوانات, حقوق, سازمان, با توجه به یک NBC News, report.

شرکت ها در بهداشت و درمان هواپیمایی و صنایع دارویی در حال افزایش تلاش های لابی گری زیرا آنها شده اند بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

شرکت های هواپیمایی برای امریکا اصلی لابی سازمان صنعت هواپیمایی به عنوان مثال صرف بیش از $1.9 میلیون در لابی در سه ماهه گذشته از 1.2 میلیون دلار در زمان مشابه در سال گذشته. این تلاش کمک فشار کنگره به مناسب تقریبا 60 میلیارد دلار برای کمک به صنعت هواپیمایی به شرکت های هواپیمایی مجبور به لغو پروازها و راه اندازی در کمتر از ظرفیت است.

پزشکی پیشرفته انجمن تکنولوژی است که نشان دهنده تعدادی از ماسک تولید کنندگان هواکش تولید کنندگان و دیگر تجهیزات پزشکی صرف 1.4 میلیون دلار در لابی در سه ماهه اول به عنوان کشور تقاضا برای کالاها رشد داشته است.

مقطر ارواح شورای ایالات متحده که نشان دهنده مشروب شرکت فاش هزینه 1.3 میلیون در لابی در طول سه ماهه اول سال آن را به عنوان فشار کنگره برای حذف مالیات بر الکل استفاده می شود به دست عفونی و برای کمک به شرکت های مبتلا به این بیماری همه گیر.

برخی از spenders در لابی به طور کلی تا کنون در سال 2020 شامل آمریکا اتاق بازرگانی و انجمن پزشکی آمریکا, آمریکا, در بیمارستان, انجمن, Facebook, جورج سوروس باز, جامعه, سیاست, مرکز صنایع دفاعی و لوله نورث روپ گرومن با هر هزینه کردن میلیونها دلار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de