LoanLENIENCY: تقاضا برای دیگر مهلت قانونی برای دانشجویان وام ممکن است غیر منطقی

student loans, student loans moratorium, loan repayments moratorium, Coronavirus impact on loan repaymentsIIMs خواسته اند برای تمدید مهلت قانونی برای بازپرداخت وام های دانشجویی.

با هیچ راهی برای دانستن اینکه چه دوره بهبود اقتصادی خواهد شد و نمودار پس از Covid-19 همه گیر برطرف خود را نگه دارید و چه با سرعت از این بهبود خواهد بود وجود دارد بیش از حد بسیاری از ابهامات بخش بانکی مواجه است. با وجود این دولت اجازه داده است به صورت قابل توجهی توقف در بازپرداخت وام. RBI بیش از حد گرفته و مراحل را به برخی از کمک به بانک ها و مصرف کنندگان است. در برابر چنین پس زمینه های IIMs خواسته اند برای تمدید مهلت قانونی برای بازپرداخت وام های دانشجویی با توجه به فارغ التحصیل شدن دسته ای برای سال تحصیلی 2019-2020 ممکن است پیدا کردن اشتغال ارائه می دهد کاهش یا حداقل onboarding در شرکت به طور نامحدود به تعویق افتاد با توجه به Covid-19.

درست است که در حال حاضر وجود دارد یک مهلت قانونی 3 ماهه برای وام های بلند مدت—وام آموزش و پرورش آمده تحت این دسته—آموزش و پرورش وام بازپرداخت در هر صورت به طور معمول و پا زدن در شش ماه تا یک سال از تاریخ فارغ التحصیلی. اما با توجه به هم موسسات آموزشی و شرکت ها را ببینید Covid-19 پس لرزه در قرار دادن مداوم به خوبی به 2021 می تواند وجود دارد شاید یک مورد برای تمدید مهلت قانونی برای وام های دانشجویی. تاریخی به طور پیش فرض در این بخش بالا است نسبت به سایر وام های خرده فروشی. با توجه به این وام نیز سرمایه گذاری در ایجاد سرمایه فکری وجود دارد یک دلیل قوی برای برخی از منکر در اینجا به خصوص برای دانش آموزان ثبت نام شده در بالا-پله موسسات.

اخبار مرتبط

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im