رشد وام پایین ترین سطح از مارس سال 2017, فرو, به 6.3 درصد (سالانه) در دو هفته به 14 فوریه

Indeed, bank loans to companies and individuals have fallen to Rs 99.68 lakh crore, while the overall outstanding loans stand at Rs 100.42 lakh crore.در واقع وام های بانکی به شرکت ها و افراد افتاده اند به تومان 99.68 لاخ کرور در حالی که به طور کلی وام های برجسته ایستاده در Rs 100.42 لاخ کرور.

توسط Hariprasad Radhakrishnan

رشد در وام های بانکی به شرکت ها و افراد سقوط به 6.3% در سال در سال در دو هفته به 14 فوریه بالاترین سرعت دیده می شود ممکن است پس از 2017. در نشانه ای از چگونه تنبل هند بازارهای اعتباری هستند غیر غذایی اعتباری بین آوریل 2019 و اواسط ماه فوریه رشد کرد و در رقم 2.5%. که راه زیر 9.3% گزارش شده در مقایسه با دوره 2018-19. در واقع وام های بانکی به شرکت ها و افراد افتاده اند به تومان 99.68 لاخ کرور در حالی که به طور کلی وام های برجسته ایستاده در Rs 100.42 لاخ کرور.

اخبار مرتبط

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman روز چهارشنبه خواسته بخش عمومی بانک ها به تکیه کورکورانه در رتبه بندی سازمان اما برای ارتباط با مشتریان در سطح شعبه و رسیدن به کسب و کار وام.

Sitharaman خواسته themto اطمینان حاصل شود که کوچک و متوسط کسب و کار در حال گرسنگی از نقدینگی.

اقتصاددانان با اشاره به اینکه مازاد در سیستم بانکی است عظیم تومان 2.25 لاخ کرور اضافه کرد که بانک ها شده اند پارکینگ مبالغ زیادی در بانک مرکزی هند (RBI) و معکوس مخزن پنجره. در ضمن سپرده در ادامه به رشد نسبتا سریعتر سرعت 9.21% y-o-y — به تومان 132.35 لاخ کرور. اکثر وام دهندگان کاهش نرخ بهره در سپرده در هر نقطه بین 60-70 واحد در طول سال گذشته هر چند نرخ وام کاهش یافته کوچکتر کوانتومی.

RBI در حال حاضر وام بانک 50,000 تومان کرور روپیه در نرخ نسبتا نرم — در آنچه که به نام یک مدت طولانی مخزن عملیات — به منظور تشویق آنها را به من قرض بدهید ، بانک مرکزی نیز با توجه به آنها CRR شکستن برای وام های خرده فروشی در بخش خاص و تمدید تحمل برای وام ضرر و زیان واحدهای کوچک است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>