به واردات LNG تسهیلات در کریکل پورت در تامیل نادو است که انتظار می رود برای شروع عملیات تجاری با سه ماهه چهارم سال 2021. زمین شکستن مراسم انجام شد امروز به صورت تسهیلات است که متعلق به سنگاپور مبتنی بر اقیانوس اطلس و خلیج فارس و اقیانوس آرام (AG&P) یک رهبر جهانی در LNG و گاز تدارکات و توزیع راه حل های.

تامیل نادو وزیر V Narayanaswamy انجام شده زمین شکستن در حضور JM Sigelman مدیر عامل شرکت AG&P در یک تابع در چنای.

کریکل LNG را در خدمت به شهر گاز, شبکه های AG&P و دیگر شهرستان شرکت گاز. AG&P شهرستان توزیع گاز (CGD) مجوز برای کنچیپورم و رمنتهپورم مناطق تامیل نادو.

در سخنرانی خود در این مراسم Sigelman گفت کریکل LNG است که سنگ بنای پروژه برای تامیل نادو تامیل نادو و کارناتاکا که ارائه خواهد شد تمیز و مقرون به صرفه سوخت. LNG صادر خواهد شد از کشورها مانند ایالات متحده و عمان و قطر. گاز تحویل داده خواهد شد برای پایان دادن به مشتریان ― وسایل آشپزخانه بزرگ و کوچک و کارخانه ها و نیروگاه ها و رستوران ها و مراکز, او گفت:. “این بخشی از ما $1.5 میلیارد تعهد در جنوب هند” او گفت:.

کریکل واردات LNG ترمینال را تکمیل هندی, روغن ترمینال LNG در Ennore و ارائه گسترده تر گاز دسترسی به تامیل نادو و تامیل نادو برای توسعه صنعتی. آن را نیز در خدمت صنعتی منطقه مرکزی تامیل نادو است که عمده ساخت پایگاه برای کارخانۀ سیمان و فولاد و نساجی و چرم شکر و پوشاک صنایع واقع در حوضه آبگير آن. علاوه بر این, آن را در خدمت گازسوز صنعت برق و همچنین چندین تقاضا مراکز از طریق خط لوله و/یا CGD شبکه.

دوباره تبدیل به گاز ترمینال در کریکل بندر واقع شده است و چهار متر دور از کراوات در نقطه گیل Narimananan-Kuthalam گاز خط لوله شبکه برای ارائه گاز به مشتریان در تامیل نادو.

این کریکل واردات LNG تسهیلات ساخته شده است که در 12 هکتاری در کریکل پورت 280 کیلومتری جنوب خاموش چنای. آن خواهد شد که ظرفیت اولیه یک میلیون تن در سال (mtpa); بعد از این خواهد بود افزایش یافته و به شش mtpa شیوه ای مرحله به مرحله. این مرکز شامل یک شناور سازی واحد استیجاری از طریق یک بلند مدت منشور توافق با ADNOC تدارکات و خدمات از 2021 می گوید: آزادی مطبوعات.

این ترمینال LNG را ارائه گاز به نیروگاه های برق و همچنین صنعتی و تجاری مشتریان در 300 متر شعاع کشش و فضای داخلی تامیل نادو..

Narayanaswamy گفت: غلبه بر موانع اداری این پروژه گرفته است. با بسته های زیادی از زمین های موجود در تامیل نادو او خواست سرمایه گذاران به سرمایه گذاری در قلمرو اتحادیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im