زنده: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, Melania امروز در دهلی نو; دفاع معاملات تجارت ایران به انتظارنشسته بودند با PM مودی

Trump India visit, Donald Trump in India, Trump in Delhi, Trump in Delhi todayمغلوب ساختن پیشی جستن در دهلی نو زندگی می کنند: هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و نارندرا نخست وزیر خواهد بود و برگزاری جلسات به عنوان مگا اطلاعیه ها انتظار می رود در حدود 3 میلیارد دلار دفاع می پردازد.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر هند امروز در دهلی نو زندگی می کنند به روز رسانی: رئیس جمهور آمریکا (POTUS) دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول ایالات متحده (FLOTUS) Melania Trump, دختر, Ivanka Trump دولت سفر خود به هند وارد شده بسیار مهم سوم و نهایی ، خانواده ما در حال حاضر به دهلی نو پس از بازدید از احمدآباد و تاج محل در آگرا در روز دوشنبه. هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و نارندرا نخست وزیر خواهد بود و برگزاری جلسات به عنوان مگا اطلاعیه ها انتظار می رود در حدود 3 میلیارد دلار دفاع می پردازد. جدای از این پیشرفت قابل توجهی است به احتمال زیاد ساخته شده در ایران در جبهه علم و فن آوری, فضا, ماموریت ها و تحقیق و توسعه است. همراه با معامله مذاکرات وجود خواهد داشت وقایع کلیدی برای مغلوب ساختن پیشی جستن به حضور در Rashtrapati Bhavan, Rajghat حیدرآباد خانه ITC Maurya هتل و سفارت آمریکا در سرمایه های ملی در روز سه شنبه. رئیس جمهور تهمت خواهد بود ترک برای ما در روز سه شنبه 10 PM.

روز دوشنبه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعضای خانواده خود را و برجسته نمایندگان وارد فرودگاه احمدآباد. ساعت مودی همراه آنها به Sabarmati آشرام و Motera ورزشگاه کریکت که در آن هر دو رهبران خطاب به جمع آوری بیش از یک لاخ در طول Namaste تهمت رویداد. رئیس جمهور تهمت و خانواده اش و سپس پرواز به آگرا پردازنده خود یک نیروی هوایی ویژه پرواز. او با استقبال اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath در آگرا فرودگاه. رئیس جمهور تهمت همراه با همسر خود, دختر و پسر-در-قانون تعداد بازدید نمادین تاج محل و غروب آفتاب لذت می برد. پس از آن که مجموعه ای را برای پرواز و سفر به دهلی نو.

آهنگ های مالی اکسپرس آنلاین برای تمام موضوعات زندگی می کنند به روز شده از مغلوب ساختن پیشی جستن دهلی نو بازدید امروز:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump خواهد بود بهآنها مراسم استقبال در Rashtrapati Bhavan این صبح است. مغلوب ساختن پیشی جستن دهلی نو سفر خواهد بود بسته بندی شده با مراجعه به Rajghat ملاقات و مذاکرات با PM مودی در حیدرآباد خانه مشترک اظهارات و جلسات در سفارت آمریکا. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را برای حضور در یک شام ویژه جمع آوری و در Rashtrapati Bhavan قبل از خروج برای ما.

مغلوب ساختن پیشی جستن و خانواده اش شد و مورد استقبال PM نارندرا مودی در احمدآباد فرودگاه دیروز از جایی که آنها اقدام به Sabarmati آشرام. مغلوب ساختن پیشی جستن cavalcade بخشی از 22 کیلومتری roadshow در شهرستان ها قبل از رفتن به Motera ورزشگاه برای Namaste تهمت رویداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>